noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Rihanna karmi piersią w nowej reklamie Savage x Fenty. Piosenkarka stworzyła kolekcję dla marek

Rihanna karmi piersią w nowej reklamie Savage x Fenty. Gwiazda wprowadza bieliznę dla matek

REKLAMA
noSlotData

W ofercie Savage x Fenty znalazły się właśnie biustonosze… do karmienia. Rihanna w swojej marce do niedawna oferowała przede wszystkim zmysłową bieliznę, jednak teraz zwraca się w stronę maternitywear. „Zaprojektowane przez Rihannę, zaakceptowane przez małego RZA” możemy przeczytać na Instagramie marki. 

Autor: Aleksandra Zawadzka

W 2022 roku Rihanna ogłosiła światu, że ona i jej partner A$AP Rocky spodziewają się dziecka. Gwiazda postanowiła wykorzystać ten moment do prawdziwego przewrotu w branży modowej oraz zmiany postrzegania kobiet w ciąży i matek. Na branżowych imprezach, czerwonym dywanie, zdjęciach zrobionych przez paparazzi czy w social mediach widzieliśmy więc Riri eksponującą swój brzuszek i jeszcze bardziej eksperymentującą ze stylem. „W tej chwili naprawdę chcę promować ideę seksowności. Kiedy kobiety zachodzą w ciążę, społeczeństwo ma tendencję do sprawiania, że ​​czujemy się tak, jakbyśmy miały się schować, ukrywać swoją cielesność (..).   Więc próbuję rzeczy, co do których mogłam nie mieć pewności, aby je testować, zanim zaszłam w ciążę. Im bardziej cieńsze ramiączka, im więcej wycięć, tym lepiej dla mnie” opowiadała w wywiadzie dla serwisu Refinery29.

Artystka zupełnie zmieniła tym samym podejście do mody ciążowej, a jej śladem poszły kobiety na całym świecie. Po narodzinach synka zniknęła na urlop macierzyński, ale na krótko – kilka miesięcy temu okazało się, że Rihanna jest w drugiej ciąży. 

Artystka dzieli swoją codzienność na macierzyństwo i spełnianie obranej przez siebie misji. Tym razem do odważnych stylizacji i dodała przełomowe decyzje biznesowe. W swojej marce bieliźnianej Savage x Fenty wprowadziła kolekcję dla matek. W jej skład wszedł luźny T-shirt z napisem “Make more babies” (“Róbcie więcej dzieci”) oraz kilka modeli biustonoszy w rozmiarach od XXS do 4X, które nadają się do karmienia. Nie jest to jednak zwyczajna bielizna dedykowana mamom. Rihanna zadbała o to, by była ona utrzymana w charakterystycznym dla Savage x Fenty zmysłowym klimacie, dlatego poszczególne modele mają koronkowe akcenty czy ozdobne gumy pod biustem, a także trendową paletę barw. Kosztują między 44.95 a 49.95 dolarów.

Czytaj też: Rihanna rezygnuje z pozycji CEO w firmie Fenty. Co dalej z marką gwiazdy?

Premierę projektów gwiazda zapowiedziała na Instagramie serią intymnych zdjęć, na których karmi piersią swojego synka RZA. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/savagexfenty

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES