noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Rihanna rezygnuje z bycia CEO w Fenty. Kim jest Hillary Super, która ją zastąpi? / Savage x Fenty Lingerie by Rihanna Basics campaign

Rihanna rezygnuje z pozycji CEO w swojej firmie Fenty. Kto zajmie jej miejsce?

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Rihanna, która jest nie tylko utalentowaną artystką, ale również businesswoman, w minionym tygodniu ogłosiła, że rezygnuje z funkcji CEO w jej firmie Savage x Fenty. 5 lat po założeniu marki, stanowisko przekazała Hillary Super, doświadczonej dyrektor biznesowej. Co o niej wiemy?

Hillary Super – kim jest nowa CEO Savage x Fenty?

Przekazując Super pałeczkę, w swoim oświadczeniu Rihanna podkreśliła, że niesamowicie było patrzeć, jak bardzo marka wpłynęła na branżę w zaledwie kilka lat. Dodała również, że to dopiero początek i powitała na pokładzie swoją zastępczynię, mówiąc: “jestem bardzo wdzięczna i podekscytowana, mogąc powitać Hillary Super jako naszą nową dyrektor generalną – jest silną przywódczynią i koncentruje się na podnoszeniu biznesu na jeszcze wyższy poziom”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Intro | Talk with Experts (@useintro)

To wysoce prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że Hillary Super ma trzydziestoletnie doświadczenie w branży. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Karoliny Południowej, karierę zaczynała od funkcji “fashion buyer” w marce Wet Seal, a w kolejnych latach pracowała w takich markach, jak choćby GAP, Old Navy czy Guess.

W 2017 roku została wyróżniona przez magazyn Forbes, który umieścił ją na liście “The Forty Women To Watch Over 40” – 40 kobiet, które zadają kłam stwierdzeniu mówiącym o tym, że po czterdziestce najlepszy i najbardziej efektywny czas już minął. Na oficjalnej stronie wspomnianej listy Forbesa możemy przeczytać, że kobietę doceniono m.in. za walkę o powstrzymanie upadku handlu detalicznego w Ameryce, będącego branżą o kluczowym znaczeniu dla kobiet, stanowiących w nim większość siły roboczej. Dostrzeżono również jej życzliwość i siłę liderki, mogące stanowić przykład dla młodych dziewczyn, a także jej rolę jako osoby nieheteronormatywnej w przełamywaniu stereotypów w branży.

W ostatnich latach zajmowała stanowisko CEO w znanej amerykańskiej firmie Anthropologie Group, słynącej na całym świecie z produktów związanych z modą, kosmetykami i wystrojem wnętrz.

W swoim oświadczeniu, także publikowanym w Vogue, Super wyraziła ekscytację dołączeniem do rodziny Savage x Fenty.

„Marka jest główną potęgą w branży bieliźniarskiej i odzieżowej, a jej niezachwiane zaangażowanie w celebrowanie inkluzywności i nieustraszoności jest inspirujące” – napisała następczyni Rihanny.

Przeczytaj również: Beyonce Renaissance Tour. Ile kosztowały koncertowe kreacje królowej popu?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES