noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Męskie szydełkowanie w Slow Fashion Cafe

REKLAMA
noSlotData

W słoneczną sobotę na krakowskim Kazimierzu w Slow Fashion Cafe odbyły się charytatywne warsztaty szydełkowania bucików. Pantofelki tworzone dla dzieci z domu dziecka z placówki opiekuńczej Dzieło Pomocy Dzieciom. Inicjatorem wydarzenia był wolontariusz z placówki opiekuńczej, a tym samy wykładowca i nauczyciel męskiego szydełkowania.

Charytatywne warsztaty w Slow Fashion Cafe wzbudziły zainteresowanie płci męskiej i żeńskiej. Przybyli międzynarodowi goście, a co najważniejsze, podczas nauki wszyscy dobrze się bawili. Maciej Potępa z bloga Ręcznik (www.recznik.in) przekazał tajemną wiedze o szydełkowaniu, a najwyższym celem spotkania było stworzenie bucików dla dzieci z krakowskiego domu dziecka.

Podczas warsztatów uczestnicy otrzymali bawełniane makarony od Bobbiny (www.bobbiny.pl)
i rozpoczęli naukę tworzenia pantofelków dla trzylatków. Szydełkujący bloger, który aktywnie działa na rzecz domu dziecka z wielkim zapałem przekazywał wiedze dla początkujących kursantów.
Efektem 3 godzinnej zabawy i nauki są kolorowe buciki, które niebawem będą gotowe dla najmłodszych właścicieli. Ostatnim elementem będą zdobienia na pantofelkach, które własnoręcznie wykonają dzieci w krakowskiej placówce.
Warsztaty szydełkowania to niezwykłe połączenie kreatywności i pomocy dla najmłodszych.  Zobaczcie naszą fotorelację:

Autor: Monika Komorowska

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES