noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Lyst ranking najpopularniejszych marek modowych świata Q2 2023

Loewe najgorętszą marką ostatnich miesięcy. Ten ranking ujawnia, kogo pożądamy w modzie

REKLAMA
noSlotData

Loewe triumfuje w zestawieniu najgorętszych marek modowych świata. Na podium znalazły się również dwa włoskie domy mody. Lyst Index Q2 2023 ujawnia, kto cieszył się największą popularnością w ostatnim kwartale.

Lyst przygotował zestawienie najpopularniejszych marek ostatnich miesięcy. Platforma, z której rocznie korzysta ponad 200 milionów użytkowników, bazując na liczbie wyszukiwań, zapytań, raportach sprzedaży i wzmiankach w mediach społecznościowych, ujawniła, kto cieszył się największą popularnością w sieci.

Loewe na topie

Triumfatorem najnowszego zestawienia Lyst okazało się Loewe, która w ciągu ostatniego roku zaliczyło awans aż o 13 pozycji. Do sukcesu hiszpańskiej marki bez wątpienia przyczyniła się najnowsza kolekcja Paula’s Ibiza. Nie sposób pominąć również viralowy biały tank top Anagram, który z kolei zyskał miano najbardziej pożądanego produktu w ostatnim kwartale. Spektakularne stylizacje Beyonce podczas Renaissance World Tour również uczyniły kreacje Loewe obiektami westchnień i wzbudziły zainteresowanie marką. Przełożyło się to na liczbę wyszukiwań, która wzrosła aż o 19 proc.

Przeczytaj również: Uniqlo: torba ze znanej sieciówki uznana za najgorętszy produkt Lyst. Kosztuje mniej niż 100 zł!

Kolejne miejsca na podium zajmują Prada i Versace. W przypadku tej drugiej marki, wzrost popularności, bez wątpienia zapewniła ostatnia kolekcja “La Vacanza”, będąca efektem współpracy Donatelli Versace i Dua Lipy. Kolejne miejsca należą do Miu Miu, Bottegi Venety i Valentino, które pomimo lekkich spadków, wciąż zaliczamy do grona tych najbardziej pożądanych. Poza rankingiem TOP10 wciąż znajduje się Louis Vuitton, który po debiucie Pharrella Williamsa w roli dyrektora kreatywnego, wskoczyło dwie pozycje wyżej (aktualnie 11. miejsce).

TOP 10 najgorętszych marek modowych wg Lyst Q2 2023

1. Loewe
2. Prada
3. Versace
4. Miu Miu
5. Bottega Veneta
6. Valentino
7. Saint Laurent
8. Moncler
9. Gucci
10. Dior

Zdjęcie główne: kampania Loewe 2023

Przeczytaj również: Te polskie marki biją rekordy popularności na Zalando. Jedna z nich zwiększyła sprzedaż o 900 proc.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES