noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Dua Lipa Versace

Dua Lipa i Donatella Versace tworzą wspólną kolekcję. Premiera już w maju

REKLAMA
noSlotData

Gorąca współpraca na horyzoncie! Plany stworzenia wspólnej kolekcji dla kobiet ujawniły Donatella Versace i Dua Lipa. Co wiemy na ten temat? 

Bazując na sukcesie współprac domów mody z najpopularniejszymi nazwiskami świata mody i kultury, Donatella Versace ogłosiła, że stworzy modowy duet ze zdobywczynią Grammy, Duą Lipą. Kolekcja odzieży damskiej, nazwana „La Vacanza”, zadebiutuje 23 maja podczas pokazu w Cannes we Francji.

Zawsze inspirował mnie wspólny proces projektowania. Praca z Duą nad tą kolekcją była bardzo ekscytująca i uwielbiam dynamikę między nami. Dua jest silna, nieustraszona i wolna, a jej kreatywna wizja jest wyjątkowa. Lato to magiczny czas. Uchwycimy to uczucie i kolory tej pory roku podczas naprawdę wyjątkowego i kameralnego pokazu mody w Cannes

– ujawniła Donatella Versace. 

To nie pierwsza współpraca domu mody Versace z gwiazdą muzyki. W zeszłym roku włoska marka nawiązała współpracę z Cher przy mini kolekcji Pride Month wspierającej społeczność LGBTQ+. Wcześniej Lady Gaga również miała okazję współpracy z marką, tworząc wspólnie kapsułę świętującą 10. rocznicę albumu Born This Way.

Współpraca z Duą Lipą nie jest ogromnym zaskoczeniem. Piosenkarka od lat regularnie pojawia się na czerwonym dywanie w kreacjach włoskiego domu mody. Swoje kreacje od Versace zaprezentowała m.in. podczas Met Gali w 2019 roku i rozdania nagród Grammy w 2022.

Zdjęcie główne: Instagram: @donatella_versace

Przeczytaj również: Met Gala 2023: naprawdę uważam, że Kristen Stewart i Jared Leto dali czadu

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES