Vistula reprezentacja Polski

VISTULA ponownie ubiera Reprezentację Polski

Połączenie granatu i beżu w nowoczesnym, nieco casualowym kroju. Tak wyglądają garnitury polskiej reprezentacji zaprojektowane przez VISTULĘ.  Oficjalny Partner PZPN po raz kolejny stworzył formalny strój Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Elegancja i wygoda

Strój zaprojektowano na tegoroczne Mistrzostwa Europy. Komplet łączy w sobie elementy klasyczne z współczesnymi trendami. Marynarka o lekkim strukturalnym splocie ma kolor granatowy. Zestawiono ją  z białą, gadką koszulą z kołnierzykiem włoskim oraz klasycznym modelem spodni w kolorze beżowym. Polscy piłkarze wyglądają elegancko, jednak stroje sprawiają wrażenie wygodnych, a nawet, jak na sportowców przystało – nieco casualowych.

Garnitury przygotowane na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej są mniej formalne niż w poprzednich latach. Zostały wykonane z wysokiej jakości włoskiej wełny antybakteryjnej z wykończeniem hydrofobowym, która blokuje wchłanianie wody oraz innych płynów. Dopełnieniem stylizacji są: jedwabna, biała poszetka, skórzane brązowe buty i pasek w tym samym odcieniu. Jak czytamy w informacji prasowej Vistula: W zestawie nie mogło zabraknąć motywu nawiązującego do naszych barw narodowych. Krawaty są nieodłącznym elementem formalnego stylu piłkarzy – wzór w biało-czerwone flagi układające się po skosie na granatowym tle zaprojektowaliśmy specjalnie na EURO 2020.

PZPN i VISTULA – partnerzy od lat

Współpraca PZPN i VISTULA trwa od 2016 roku, w tym czasie marka przygotowała m.in. formalną kolekcję na Mistrzostwa Europy we Francji w 2016 i Mistrzostwa Świata w Rosji w 2018.  Jesteśmy zaszczyceni tym, że kolejny rok z rzędu, marka Vistula jest partnerem PZPN. Od lat przygotowujemy stroje formalne dla naszej reprezentacji i za każdym razem jest to dla nas okazja do zaprezentowania najsilniejszych stron marki: umiejętnego łączenia eleganckich, najwyższej jakości materiałów z nowoczesnym, niebanalnym designem. Nasi klienci doskonale wiedzą, że Vistula wyznacza trendy oferując jednocześnie modę dopasowaną do potrzeb i sylwetki. Wierzę, że pasja i entuzjazm jaki wkładamy w nasze wszystkie kolekcje pozytywnie wpłynie na piłkarzy – mówi Radosław Jakociuk, wiceprezes zarządu VRG S.A.

Strój formalny pokazuje powagę i elegancję reprezentacji, szacunek dla swoich kibiców, rywali i organizatorów wielkiej, piłkarskiej imprezy. Zestaw przygotowany przez markę VISTULA podkreśla szczególny moment oraz rangę imprezy w jakiej startuje piłkarska reprezentacja Polski – dodaje Janusz Basałaj, Dyrektor ds. Mediów PZPN.

Dla fanów reprezentacji Polski, VISTULA oferuje możliwość nabycia podobnego garnituru. W wybranych salonach można zamówić szycie stroju na miarę. Dodatkowo, Vistula przygotowała zestaw inspirowany formalnym strojem na EURO 2020. Poszczególne elementy zestawu można kupić osobno.

>>> Przeczytaj również: Co się stało z ABOUT YOU na rynku polskim?

Newsletter

FASHION BIZNES