„Różnica między stylem a modą to jakość” Giorgio Armani jesień-zima 2016

296
Fot. Giorgio Armani FW 2016/17

W czasach stale zmieniających się trendów, Giorgio Armani jest niewzruszonym filarem smaku i jakości. Jako tytan w swojej dziedzinie przy kampanii na sezon jesień-zima 2016 pozostaje wierny własnej, nieco skomplikowanej, jednak klasycznej estetyce.

Armani trzymając się monochromatycznej palety aktualizuje swoją jesienno-zimową kolekcję pozostając w klimacie klasyki. Dominująca w projektach wełna przywodzi na myśl nie tylko obietnice niezwykłej wygody, ale również jakości. W kolekcji możemy podziwiać spodnie, dwurzędowe marynarki, koszule oraz krawaty wraz z kontrastującymi z materiałem haftami i skórą. Uwagę przyciągają również dodatki retro uzupełniające wszelkie stylizacje. Okulary w metalowych oprawkach, zegarki ze stali nierdzewnej czy skórzane torby są nie tylko ponadczasowe, ale przede wszystkim tworzone z niezwykłą starannością.

Giorgio Armani jest zdania że różnica między stylem a modą to jakość. Projektant tworząc swoje kolekcje wie jak zadbać o swoich klientów, ich samopoczucie, komfort oraz potrzebę piękna.

Autor: Monika Szabelska

Fot. Giorgio Armani FW 2016/17
Fot. Giorgio Armani FW 2016/17

Oglądaj dalej…