Lakiery hybrydowe, czyli gwarancja trwałych i pięknych paznokci!

Jeśli jeszcze nigdy nie stosowałaś hybrydy, wiedz, że będzie ona dla Ciebie prawdziwym game changerem. Dzięki niej stylizacja paznokci już nigdy nie będzie taka sama!

Lakiery hybrydowe Indigo Nails

Lakier hybrydowy, jak sama nazwa wskazuje, stanowi połączenie właściwości żeli do paznokci oraz tradycyjnych lakierów. Obejmując ich najlepsze cechy, hybryda jest na rynku produktem wyjątkowym. Mówiąc o lakierach hybrydowych, należy nadmienić, że wiele z nich pochodzi od polskich producentów. Jednym z nich jest Indigo Nails (https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe), którego hybrydy charakteryzują się:

  • kremową konsystencją, która znacząco zwiększa komfort pracy (dzięki niej trudniej o niepożądane zalanie skórek);
  • precyzyjnym pędzelkiem, który dzięki swojej elastyczności zapewnia wyjątkowo łatwą aplikację produktu;
  • elastyczną strukturą redukującą wszelkie pęknięcia oraz odpryski (warto pamiętać, że jedynie prawidłowo nałożony lakier hybrydowy gwarantuje wysoką trwałość stylizacji);
  • szeroką paletą dostępnych odcieni (https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe/kolory);
  • znakomitym kryciem (pomijając lakiery transparentne, które z założenia mają nadawać subtelniejszy efekt);
  • szybkim czasem utwardzania w lampie.


Co więcej, jeśli dotychczasowo pracowałaś jedynie z klasycznymi lakierami, nie obawiaj się. Nakładanie hybryd wygląda dokładnie tak samo!

Szeroka oferta Indigo Nails

Hybrydy to nie jedyny produkt, który można zakupić w oficjalnym sklepie Indigo Nails. Szeroka oferta obejmuje również resztę preparatów oraz akcesoriów i narzędzi niezbędnych do wykonania profesjonalnej stylizacji paznokci. Wśród nich znajdują się m.in.: bazy do paznokci, primery (zarówno kwasowe, jak i bezkwasowe),
cleanery, topy, pyłki, ozdoby, pędzelki, pilniki czy polerki. Jeśli szukasz kompleksowej oferty dla stylistki paznokci, koniecznie sprawdź propozycję Indigo, a Twoja praca wejdzie na wyższy poziom! Postaw na pełen profesjonalizm!

Materiał przygotowany we współpracy z partnerem

Zapraszamy do współpracy

Chcesz opowiedzieć o historii swojej firmy? Zachęcamy do podzielenia się sukcesem Twojej marki, pokazania produktów oraz podlinkowania ich do Twojego sklepu internetowego.

Pisz na adres reklama@fashionbiznes.pl lub zadzwoń 696-142-583 Paulina Patyra

Tagi

Newsletter

FASHION BIZNES