noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Hailey Bieber po raz pierwszy zaprojektowała linię ubrań. “Mój styl przejawia się we wszystkich elementach kolekcji”

REKLAMA
noSlotData

Styl Hailey Bieber od lat jest podziwiany przez miliony ludzi na całym świecie. Mimo upływu lat, modelka jeszcze nie współpracowała z żadną firmą, by stworzyć kolekcję. Teraz zdarzyło się to po raz pierwszy. Światło dzienne ujrzały właśnie jej projekty dla marki Wardrobe.NYC.

Kolekcja Hailey Bieber i Wardrobe.NYC

Na swój sposób zaskakujące jest to, że Hailey Bieber, której styl jest komentowany i podziwiany przez branżowe media, nie zaprojektowała jeszcze własnej kolekcji. Aż do teraz. W tym tygodniu bowiem premierę miała linia modelki dla Wardrobe.NYC. Ta istniejąca od 5 lat marka znana jest z eleganckich i minimalistycznych elementów garderoby. Żona Justina Biebera ponoć od lat podziwiała estetykę brandu i czuła, że dobrze by im się współpracowało. Finalnie wraz z założycielami firmy, Joshem Gootem i Christine Centenera, Bieber chciała stworzyć prosty asortyment. Z tego względu wśród jej projektów znalazły się podstawowe modele ubrań, które zawierają nowoczesne i modne detale. 

– Elementy garderoby, nad którymi pracowałam przez ostatnie 2 lata z Christine Centenera i Joshem Gootem są moim pomysłem na idealne niezbędniki tej jesieni/zimy. Co sezon mogą być one jednak podstawą Waszej szafy. Mam nadzieję, że pokochacie je tak samo jak ja

– napisała Hailey Bieber na Instagramie.

Zobacz także: Wystartowała marka modowa Gigi Hadid. Czym wyróżnia się Guest in Residence?

Modelka o swoich projektach

Kolekcja składa się z 11 elementów. Wśród nich można znaleźć m.in. koszulkę, marynarkę, spodnie, legginsy, bluzę, spodnie dresowe, bezrękawnik, sweter z dzianiny i płaszcz. Wszystkie modele zostały wyprodukowane w Europie z włoskich tekstyliów i mają rozmiary od XXS do XL. W rozmowie z “Vogue” Hailey Bieber wyznała, że podczas dopracowywania kolekcji, najważniejsze było dla niej krawiectwo oraz dopasowanie ubrań.

– Byłam bardzo dokładna w kwestii dopasowania każdego elementu, tego, jak się układa i jak się nosi. Jestem bardzo wybredna, jeśli chodzi o sposób, w jaki rzeczy prezentują się na sylwetce, dlatego też przy tych projektach byłam bardzo dokładna w kwestii wymiarów każdego z nich. (…) Mój styl przejawia się we wszystkich elementach kolekcji. (…) Na co dzień nieustannie mieszam wygodę z wysublimowanymi elementami, co chciałam też zawrzeć w tej kolekcji

– mówiła Hailey Bieber.

Modelka dodała również, że największym wyzwaniem było to, że… jest perfekcjonistką. Musiała panować nad tym, żeby zbyt wiele razy nie zwracać poszczególnych modeli do poprawy. Wyznała: “Musiałam zaufać swojemu przeczuciu, aby wiedzieć, kiedy coś było już idealnie, a nie próbować ciągle naciskać i starać się, aby było jeszcze lepsze. Kiedy wpadnie się w ten wzorzec, można zrujnować coś, co już było świetne”. Czy rzeczywiście te projekty jej się udały? Można to sprawdzić zamawiając elementy garderoby na stronie marki. Jak zapowiedziała Hailey Bieber, zaprezentuje je też już niebawem w swoich stylizacjach podczas Tygodnia Mody w Paryżu.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES