Zara stworzyła kolekcję dla przyszłych mam

234
źródło: zara.com

Najpopularniejsza hiszpańska sieciówka postanowiła wyjść naprzeciw kobietom w ciąży. Od pewnego czasu na stronie Zary możemy odnaleźć kolekcję stworzoną dla przyszłych mam. 

Od teraz okres ciąży nie będzie już oznaczał rezygnacji miłośniczek Zary z ich ulubionej sieciówki. Hiszpańska marka postanowiła wprowadzić do swojego asortymentu ubrania dla kobiet w ciąży i tym samym udowodnić, że przyszłe mamy również mogą wyglądać stylowo.

Ubrania ciążowe znajdziemy na stronie pod zakładką Mum (tę z kolei pod hasłem Cornershops). Wśród ciążowych propozycji Zary odnajdziemy zestawienia silnie osadzone w aktualnych trendach. Zara zachęca swoimi projektami do postawienia na intensywne kolory – zieleń, czerwień czy żółć. Wśród najnowszej ciążowej kolekcji nie zabrakło oczywiście supermodnych zwierzęcych printów oraz ubrań w ciepłych, naturalnych barwach.

Najbardziej charakterystycznym punktem kolekcji są neonowe ubrania, które powoli zaczynają wkradać się do naszych szaf. Nie zabrakło tu również osadzonych w trendach elementów tie & dye. Czy ktoś powiedział, że ciążowe stylizacje muszą być nudne?

Propozycje Zary wyglądają niezwykle stylowo. Zabawa kolorami i wzorami czy zestawienie oversizowych elementów to stylizacje, w których kobiety w ciąży mają szansę wyglądać naprawdę dobre. Czy kolekcja podbije serca przyszłych mam i zachęci je do zabawy modą w stanie błogosławionym? Nie mamy co do tego wątpliwości.

>>> Zobacz również: ZARA zaskakuje nowym logo

źródło: zara.com
źródło: zara.com
źródło: zara.com
źródło: zara.com