Historia Giorgio Armaniego trafi na ekrany

151
źródło: wwd.com

Serial zatytułowany Made in Italy ma ukazać się we włoskiej telewizji jesienią, a Giorgio Armani ma być jedną ze zobrazowanych w nim postaci. 

Seriale opowiadające historie najsłynniejszych projektantów cieszą się niesłabnącą popularnością. Produkcja Zabójstwo Versace: American Crime Story nie dość, że zgromadziła przed ekranami ogromną publiczność, została również uhonorowana szeregiem nagród filmowych, w tym Złotym Globem.

My z ogromną niecierpliwością czekamy również na kolejne modowe produkcje. Na liście wyczekiwanych tytułów znajdują się między innymi: serial o Audrey Hepburn, (którego zdjęcia zaplanowane są dopiero na przyszły rok) czy telewizyjne show opowiadające o historii brytyjskiej edycji „Vogue”.

>>> Zobacz również: Netflix wprowadza na platformę dokument o Chanel

Jak podaje portal WWD, aktualnie kręcona jest kolejna produkcja opowiadająca o losach największych twórców. W tym przypadku uchwycona ma zostać włoska branża mody w latach 70. XX wieku. Jedną z głównych postaci ma być Giorgio Armani.

Z informacji pojawiających się w mediach wiadomo, że zdjęcia do produkcji Made in Italy właśnie trwają. Seria ma składać się z 4. odcinków, a jej premiera zapowiedziana jest na jesień tego roku. W rolę projektanta wcieli się Raoul Bova. Aktor może być bliżej znany z takich produkcji jak Pod słońcem Toskanii czy Turysta.

Serial będzie można obejrzeć we włoskiej telewizji Canale 5. Czy planowana jest dystrybucja serialu na rynek polski? Niewiadomo, jednak mamy ku temu ogromne nadzieje.

>>> Zobacz również: Spektakularna wystawa domu mody Dior w Londynie