Minimalizm, technika i nowoczesne detale. Poznaj nową kolekcję Diverse stworzoną w duchu techwear

W swojej nowej kolekcji DEXT TECH marka Diverse stawia na uniwersalny minimalizm z futurystyczną nutą. Jeżeli do swojej garderoby szukasz ponadczasowych ubrań, które zostaną w niej na znacznie dłużej niż tylko jeden sezon – zatrzymaj się, bo właśnie je znalazłeś. Poznaj linię DEXT TECH i poczuj, czym jest doskonała jakość i styl.

Techcore powraca – na czym polega trend?

W największym skrócie techcore to połączenie mody i technologii. To materiały wysokiej jakości i nowoczesne konstrukcje ubrań, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również zwiększają ich funkcjonalność. To dobrze znana klasyka w nowoczesnym wydaniu – rozwiązanie, które pozwoli zachować uniwersalny styl, przy jednoczesnym podkreśleniu zainteresowania modą i aktualnymi trendami.

fot. materiały prasowe

DEXT TECH – wejdź do futurystycznego świata Diverse

Nowa kolekcja Diverse zainspirowana jest kosmosem, ciałami astralnymi i fazami księżyca, które – choć pozornie tak odległe – potrafią mieć niemały wpływ na życie człowieka. Fazy księżyca rezonują na decyzje i emocje, często odkrywając najbardziej dzikie i skrywane zakamarki naszej natury. W DEXT TECH Diverse metaforycznie nawiązuje do zmian oświetlenia księżyca, czego odzwierciedleniem są wykorzystane w kolekcji tkaniny i ich odcienie.

Zaćmienie to refleksyjny czas, w którym króluje ponadczasowa czerń i klasyczne kroje męskiej kolekcji DEXT. Pełnia to z kolei zwieńczenie miesięcznego ruchu księżyca – efektowny widok nieba i tajemnicza poświata kojarzą się z odblaskowymi materiałami reflective obecnymi w kolekcji. Te elementy z pewnością docenią wszyscy poszukujący oryginalności.

Klasyka i nowoczesność w kolekcji DEXT TECH. fot. materiały prasowe

Najbardziej wyjątkowa i niespotykana faza to tzw. czerwony księżyc, potrafiący obudzić naturalne instynkty. Właśnie dlatego kolekcję DEXT TECH tworzą również produkty w energetyzujących i nasyconych kolorach, które wskazują na dzikość i niepohamowany temperament wywołany ruchem ciał niebieskich. Coś dla siebie znajdą tu zatem nie tylko miłośnicy stonowanych, klasycznych barw, ale również ci, którzy do stylizacji lubią wprowadzić bardziej intensywne kolory.

Biel i czerń to kolory, które nigdy nie wychodzą z mody, fot. materiały prasowe

Każdy z pewnością słyszał powiedzenie, mówiące o tym, że “wszystko jest zapisane w gwiazdach”. Tajemnicze i nigdy do końca niezbadane ruchy ciał niebieskich wpływały i wciąż wpływają na ludzkie zachowania, rytuały czy wierzenia. Granice uniwersum od zawsze wyznaczały granice ludzkiego umysłu, które stale się poszerzają.

Obecnie jesteśmy gotowi podbijać kosmos i stawić czoła nieznanemu. Czas poznać tajemnice rozległego wszechświata – zarówno tajemnice odległych galaktyk, jak i wirtualnej cyberprzestrzeni. Odzież przyszłości wyraża ducha futuryzmu. To minimalistyczne, codzienne zestawy, wzbogacone o wyjątkowy element, jakim są techniczne i odkrywcze detale. To surowość, która intryguje.

Jeżeli chcesz się wyróżnić, a jednocześnie zachować uniwersalny styl, zapoznaj się z kolekcją DEXT TECH i pozwól sobie na wkroczenie do futurystycznego, inspirującego świata Diverse.

Odblaskowe materiały robią wrażenie i są wyjątkowo stylowe, fot. materiały prasowe

Sprawdź też: Dlaczego BeReal i nowe aplikacje społecznościowe zyskują na popularności? Monika Borycka z TrendRadar: “To moment przełomu”

Newsletter

FASHION BIZNES