noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
4F Joga

„Practice Optimism” poznaj najnowszą kolekcję do jogi 4F i zadbaj o swój wewnętrzny spokój

REKLAMA
noSlotData

Kolekcja ubrań do jogi 4F jest skierowana do kobiet, które w pędzie codzienności odnajdują chwilę dla siebie. Selfcare oraz wewnętrzny optymizm to główne inspiracje projektantów przy tworzeniu najnowszej kolekcji 4F.

Practice Optimism z 4F

Selfcare i czas dla siebie to wartości, których w dzisiejszych czasach niezwykle potrzebujemy. Joga jest treningiem nie tylko ciała, ale również ducha. Marka 4F skupia swoją najnowszą kampanię – „Practice Optimism” – na szukaniu wewnętrznej równowagi dzięki chwili spędzonej ze sobą. Niezależnie czy jest się zaawansowaną joginką, czy traktuje się ten sport hobbistycznie – kolekcja 4F będzie modowym niezbędnikiem, który zmotywuje Cię do regularnej praktyki jogi.

Tworząc kolekcję, chcieliśmy przekazać emocje płynące z claimu »Practice Optimism« komunikującego, że dzięki pracy nad wewnętrzną harmonią rozbudzamy nasz energetyzujący optymizm, którym dzielimy się z otoczeniem. Pastelowe kolory połączone z miejskimi fasonami z lekkich materiałów zadbają o nasz komfort podczas treningu jak i poza nim. W tej praktyce liczy się nasza wolność oraz samoświadomość!

– mówi Monika Czesak, Creative Director 4F.

Nowa kolekcja do jogi

Kolekcja kapsułowa „Practice Optimism” to joga w miejskim lekkim wydaniu. Poszczególne elementy można łączyć ze sobą, tworząc nieskończoną liczbę stylizacji. Barwy kolekcji to pięć bazowych odcieni: maślany żółty, fiolet, pistacja, biel oraz klasyczna czerń. Sety przeznaczone do praktyki jogowej wpasowują się w modę streetwear,przez co można je swobodnie przemycić do codziennych stylizacji. Kolekcja jest zainspirowana latami 60. i 70. i nawiązuje do stylu funky. Modalowe spodnie tzw. flare pants z rozszerzonymi nogawkami oraz biker szorty to ubrania idealne na matę jak i na wyjście na miasto. Bluzy i koszulki, ozdobione autorskimi unikatowymi grafikami z hasłami motywacyjnymi, idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie stylizacji.

Przy projektowaniu kolekcji najistotniejszymi czynnikami była przede wszystkim funkcjonalność i komfort noszenia. Lekkie oddychające materiały z wykończeniem 4F Dry absorbują wilgoć i szybko schną. Dzięki technologii bezszwowej 4F Skin dzianina ubrań jest wyjątkowo rozciągliwa i przylega do ciała, dając wrażenie drugiej skóry, co minimalizuje ryzyko otarć oraz dyskomfortu podczas ćwiczeń.

Przeczytaj również: 4F uruchamia w sklepach strefy Wear_fair. W planach ubraniomaty i wypożyczalnia odzieży sportowej

Praktyka jogi jest nierozerwalnie związana z naturą, dlatego tworząc tę kolekcję, projektanci marki wykorzystali bardziej zrównoważone materiały, zgodnie ze strategią marki Wear Fair. Modal oraz tencel to włókna zrobione z celulozy drzewnej uzyskanej z drzewa bukowego natomiast polamid użyty w kolekcji powstał z recyklingu.

Marka 4F do współpracy zaprosiła dziewczyny, które profesjonalnie zajmują się jogą i odzwierciedlają ideę praktykowania optymizmu na co dzień. Twarze kampanii: Basia Tworek, Olga Butkiewicz oraz Joanna Horowska udowadniają że trening jogi to czas dla siebie, który można praktykować w grupie.

Kolekcja Practice Optimism jest już dostępna w wybranych sklepach 4F i na stronie 4f.com.pl.

Przeczytaj również: Czy Igor Klaja podbije rynek odzieży luksusowej? Twórca 4F nawiązuje współpracę z Moliera2

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES