REKLAMA
Naree to polska marka stworzona przez kobietę dla kobiet. Na zdjęciu kampania marki Naree

Rozpocznij pracę w marce, którą pokochały tysiące Polek

REKLAMA

Naree to polska marka, która podbiła serca Polek. Aktualnie firma poszukuje osoby, która zaopiekuje się PR-em i marketingiem Jesteś idealną kandydatką / kandydatem? Sprawdź szczegóły oferty i aplikuj na Fashion Biznes.

Naree to polska marka odzieżowa, założona przez kobietę – dla Kobiet. Niebanalne wzornictwo i niewymuszony styl podbił serca Polek. W mediach społecznościowych poczynania polskiej marki śledzi aż 120 tys. obserwujących, które poszukują modowych odpowiedzi na różne okazje. Naree dla wielu stało się rozwiązaniem na każdą okazję, umiejętnie łącząc luz, elegancję i kobiecość w jednym. Od początku wiedzieliśmy, że nie chcemy przebierać kobiet. Zrozumienie zróżnicowanych potrzeb i punktów widzenia było kluczowym procesem. Ubrania z założenia miały być dodatkiem, podkreślającym walory kobiecej sylwetki. Filarem Naree jest Kobieta! – podkreślają założyciele marki.

Za sukcesem marki Naree stoją Mila Piwowarska i Kamil Piwowarski, którzy w swojej działalności postawili na polską produkcję. Dbamy o krótkie łańcuchy dostaw oraz o to, by nasze ubrania powstawały z poszanowaniem pracy i godności człowieka – podkreślają. Ubrania Naree można kupić w sieci lub w sklepie stacjonarnym w Krakowie (ul. Krakowska 34).

Pracuj w Naree

Marka Naree poszukuje osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko PR / Marketing Manager. Do jej obowiązków, oprócz zarządzania teamem marketingowym, należeć będzie między innymi współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowo komunikacyjnej i PR, koordynowanie kampaniami marketingowych czy zarządzanie budżetem.

Idealna kandydatka / kandydat musi posiadać minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku Marketing Managera / Kierownika Marketingu / PR Managera. Niezbędne będzie wcześniejsze doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowych, znajomość trendów, świeże spojrzenie, zdolności analityczne, innowacyjność i doskonałe zdolności interpersonalne.

Więcej szczegółów i link do aplikacji TUTAJ

Przeczytaj również: Ta marka to ikona polskiego denimu. Aktualnie poszukuje pracowników!

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES