REKLAMA
Kampania marki odzieżowej Big Star. Dwie modelki i model ubrani w denimowe kurtki prezentują kolekcję jeansową na sezon 2019.

Ta marka to ikona polskiego denimu. Aktualnie poszukuje pracowników!

REKLAMA

Big Star jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych. Od ponad 40 lat marka wyznacza trendy w denimowym świecie i inspiruje Polaków do tworzenia modnych stylizacji. Dołącz do szeregów marki – sprawdź oferty pracy i aplikuj już teraz!

Big Star – historia marki

Historia marki Big Star sięga 1979 roku, kiedy to została powołana do życia przez szwajcarski holding Big Star AG. W 1991 roku firma pojawiła się w Polsce – a dokładniej w Kaliszu, by po piętnastu latach ostatecznie zostać przejęta przez dwóch polskich udziałowców: Bogdana Kaczmarka i Wiesława Kosterę. Od tego momentu firma jest w 100 procentach  polskich rękach. 

Początkowo Big Star skupiał się na produkcji jeansów, które szybko zyskały uznanie za wysoką jakość i zgodność z najnowszymi trendami. Z biegiem czasu jeansy Big Star stały się ikonicznym produktem marki, będąc najchętniej wybieranymi przez Polaków. W kolejnych latach marka sukcesywnie rozszerzała swoją ofertę o inne elementy garderoby, takie jak kurtki, bluzki, swetry i dodatki. Obecnie Big Star posiada sieć 250 sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz prężnie działający sklep internetowy.

Big Star stawia na wysoką jakość materiałów i wykonania. Projekty marki są inspirowane najnowszymi trendami, ale jednocześnie zachowują swój klasyczny i uniwersalny charakter. Big Star tworzy ubrania dla ludzi ceniących wygodę i styl. To również polska firma, która dba o lokalną produkcję i wspiera rodzimą gospodarkę.

W 2014 roku marka Big Star przeszła gruntowną metamorfozę. Zmianie uległo logo, które stało się bardziej minimalistyczne i nowoczesne. Odświeżono również wystrój salonów firmowych w Polsce i na świecie, nadając im bardziej spójny i elegancki charakter. W kraju zdecydowano się na przeniesienie większości sklepów do galerii handlowych, co pozwoliło na lepsze dotarcie do klientów. Ważnym krokiem było również uruchomienie sklepu internetowego, umożliwiając wygodne zakupy z dowolnego miejsca. Obecnie symbolem marki Big Star jest pięciopromienna gwiazda wpisana w białe tło, a całość uzupełnia nazwa firmy na tle burgundowego koloru. Nowa identyfikacja wizualna odzwierciedla wartości marki, takie jak: nowoczesność, dynamika i wysoka jakość.

Big Star rekrutuje

Aktualnie marka Big Star poszukuje osób na stanowiska: Projektant odzieży i Specjalista e-commerce ds. prezentacji produktu.

Osobie na stanowisku Specjalista E-commerce ds. prezentacji produktu firma pracę zdalną, z uwzględnieniem kilku dni w siedzibie marki w Kaliszu. Od idealnego kandydata / kandydatki wymaga się wcześniejszego doświadczenia w sektorze e-commerce, umiejętności analitycznych, graficznych i kreatywnych oraz doskonałej znajomości rynku i trendów konsumenckich. Szczegóły oferty TUTAJ

Projektant odzieży w Big Star rozpocznie pracę w dziale Swetrów i akcesoriów. Od idealnego kandydata / kandydatki oczekuje się min. 2 lat doświadczenia na stanowisku projektanta, znajomości surowców, technologii – oraz obowiązkowo aktualnych trendów. Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość j. angielskiego oraz programów graficznych. Więcej informacji TUTAJ

Zdjęcie główne: mat. prasowe

Przeczytaj również: Rozwiń skrzydła w marketingu i PR. Warszawska agencja poszukuje pracowników

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES