REKLAMA
Nowa kampania marki Vanda Novak Nocturnal Animals przedstawia nowe modele obuwia Vanda Novak

Swoje obuwie prezentowała na Paris Fashion Week. Teraz rozszerza swój zespół!

REKLAMA

Vanda Novak to polska marka obuwnicza celebrująca piękno i siłę kobiet. W ubiegłym roku jako jedyna polska marka nawiązała współpracę z modowym duetem AZ Factory, z dumą prezentując swoje projekty na wybiegu Tygodnia Mody w Paryżu. Aktualnie Vanda Novak poszukuje osoby, która dołączy do jej Teamu. Sprawdź szczegóły.

Vanda Novak – w hołdzie kobiecości i rzemiosłu

Dominika Nowak, po latach zdobywania doświadczenia w modowych stolicach Europy, powróciła do Polski z odważną wizją. W 2018 roku narodziła się marka Vanda Novak, uosabiająca mariaż tradycji z nowoczesnym designem.

Słowiańskie inspiracje przeplatają się z kosmopolitycznym sznytem, tworząc buty idealne dla pewnych siebie kobiet, ceniących komfort i niebanalny styl. Perfekcyjne fasony i kuszące detale podkreślają kobiecość, a najwyższej jakości materiały i precyzyjne wykonanie zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Vanda Novak to jednak nie tylko buty, a manifest współczesnej kobiecości. Marka celebruje piękno i siłę kobiet, oferując im buty, które dodają pewności siebie i pozwalają wyrazić swoją indywidualność. Wanda to jedno z niewielu prawdziwych słowiańskich imion, typowo polskich. To właśnie ta legendarna polska Wanda, była pierwszą feministką, która odkryła swój prawdziwy, mocny charakter. Taka właśnie jest kobieta Vandy Novak, a ubiór tylko daje jej tę siłę. To mają zapewnić nasze buty – pewność siebie, a z drugiej strony wygodę. Chodzi o to, żeby kobiety poczuły się mocne i seksowne i mocno szły w nich przez życie – wyznała Dominika Nowak w rozmowie z Fashion Biznes. 

Dowiedz się więcej: “Projektanci AZ Factory byli przekonani, że moje buty będą do nich pasować”. Dominika Nowak, projektantka i twórczyni marki Vanda Novak [wywiad]

Vanda Novak rekrutuje

Vanda Novak poszukuje kolejnej osoby do swojego zespołu. Manager Produkcji w Vanda Novak rozpocznie pracę w głównej siedzibie marki w Krakowie. Do jego obowiązków należeć będzie koordynacja procesu produkcji obuwia. 

Idealny kandydat / kandydatka musi posiadać minimum pięć lat doświadczenia przy produkcji obuwia. Znajomość konstrukcji i technologii obuwia jest również obowiązkowa. 

Więcej szczegółów tej oferty znajduje się TUTAJ

Jeśli szukasz pracy w branży mody – sprawdź aktualne oferty na Fashion Biznes [KLIKNIJ TUTAJ]

Zdjęcie główne: kampania “Nocturnal Animals” AW2023/24

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES