noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Praca social media, marketing, PR Warszawa. Agencja Blame US rekrutuje

Rozwiń skrzydła w marketingu i PR. Warszawska agencja poszukuje pracowników

REKLAMA
noSlotData

Poszukujesz pracy w obszarze marketingu PR-u i mediów społecznościowych? Sprawdź ofertę warszawskiej agencji Blame US i aplikuj już dziś.

Blame Us to kreatywny zespół tworzony przez ludzi, dla których moda i estetyka są nie tylko częścią pracy, lecz także największą życiową pasją. Świeże spojrzenie i śmiałe pomysły wyróżniają agencję komunikacji marketingowej, która prężnie działa we współczesnym, cyfrowym świecie. Blame Us to połączenie strategii, pasji oraz twórczej energii, które generują znakomite rezultaty.

Blame US tworzą pasjonaci komunikacji. Dzięki temu naszym klientom oferujemy to, co najlepsze – specjalistyczną wiedzę, kreatywność, pomoc w zakresie PR i tworzenia treści marketingowych” – mówi Iga Chojnicka, CEO firmy Blame US. 

Blame US oferuje kreatywne i indywidualne podejście do Klienta. Agencja specjalizuje się PR modowym, PR marek luksusowych, branży beauty oraz branży wnętrzarskiej. Działa w zakresie influencer marketingu, social media, PR produktowego, organizacji eventów, pokazów mody i konferencji prasowych. Blame Us ma doświadczenie zarówno w promocji nowo powstałych biznesów, rebrandingu, jak i wprowadzaniu międzynarodowych marek na rynek Polski. W działaniach wizualnych stawia na estetykę, która ma dla nich szczególną wartość.

Blame US rekrutuje

Agencja Blame US z siedzibą w Warszawie poszukuje osób na stanowiska: Account Executive / PR Specialist oraz Social Media Specialist.

Na stanowisko Account Executive / PR Specialist poszukiwana jest osoba, która posiada doświadczenie wiedzę i umiejętności z zakresu PR, media relations oraz social media. Idealny kandydat / kandydatka powinien posiadać min 2-letnie doświadczenie w zakresie komunikacji marketingowej/PR, doświadczenie w influencer marketingu, znajomość trendów oraz lekkie pióro. Koniecznym warunkiem jest bardzo dobra znajomość mediów i prasy (branża fashion oraz lifestyle). Niezbędna jest również umiejętność posługiwania się narzędziami: Facebook Ads/Facebook Business Manager oraz umiejętność w prowadzeniu prezentacji oraz spotkań.

Szczegóły oferty znajdują się TUTAJ

Osoba aplikująca na stanowisko Social Media Specialist w Blame US powinna posiadać min. 2-letnie doświadczenie w zakresie komunikacji marketingowej oraz doświadczenie w sektorze influencer marketingu. Cenna będzie znajomość prasy i mediów modowych i lifestyle, jak i umiejętność wdrażania i monitorowania strategii marketingowej w social mediach.

Szczegółowe informacje niezbędne dla kandydatów znajdują się TUTAJ

Jeśli szukasz pracy w branży mody – sprawdź aktualne oferty na Fashion Biznes [KLIKNIJ TUTAJ]

Zdjęcie główne: Pexels

Przeczytaj również: Mama ginekolog poszukuje pracownika. Znamy szczegóły oferty!

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES