noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

6,5 miliarda w rok? Forbes ujawnia zarobki celebrytów

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Magazyn „Forbes” opublikował ranking gwiazd, które uzyskały największy dochód w 2018 roku. Czy najmłodsza miliarderka self-made, Kylie Jenner, znalazła się na podium? Poznajcie ranking najlepiej zarabiających celebrytów.

W najnowszym zestawieniu „Forbes” wygrywa Taylor Swift, która w ubiegłym roku wzbogaciła się o 185 milionów dolarów. To zasługa jej ostatniej trasy Reputiation, która stała się najlepiej zarabiającą trasą w USA, przynosząc ponad 260 milionów dolarów dochodu.

Z kolei właścicielka imperium kosmetycznego Kylie Jenner zajęła w tegorocznym rankingu drugie miejsce. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu „Forbes” oszacował wartość jej firmy na prawie 800 milionów dolarów. Z kolei majątek 20-latki to około 900 milionów dolarów – co uplasowało ją nan 27. miejscu najbogatszych kobiet Ameryki. Założycielka Kylie Cosmetics w 2018 roku powiększyła swój majątek o 170 milionów dolarów.

Trzecie miejsce na podium zajmuje Kanye West, który wzbogacił się się o 150 milionów dolarów. Raper powiększył swój majątek głównie dzięki umowie z Adidasem, który wypłaca mu 15%-ową prowizję od każdej sprzedanej pary obuwia Yeezy. Co istotne, w ciągu ostatniego roku ich sprzedaż sięgnęła 1 miliarda dolarów. Dodatkowo, West może pochwalić się znacznym przychodem z linii ubrań Yeezy, której jest pełnoprawnym właścicielem.

Kolejne miejsca w rankingu zajmują m.in. piłkarz Lionel Messi, piosenkarz Ed Sheeran czy gwiazda footballu, Christiano Ronaldo.

Podsumowując zarobki 100 gwiazd, które znalazły się w rankingu, łącznie udało im się zarobić niemal 6,5 miliarda dolarów.

>>> Zobacz również: #GirlBoss powraca z nową platformą dla kobiet! Czy przebije LinkedIn?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES