Kanye West miliarderem? Marka Yeezy warta 1,5 miliarda dolarów

247
źródło: dsquaredgr.com

Przewidywania Kanyego Westa potwierdziły się – według raportu The Blast, marka rapera Yeezy jest dziś warta około 1,5 miliarda dolarów.

Kanye West – obdarzony wieloma talentami czy zbyt dużym ego? Z pewnością dużym majątkiem. Jak ogłoszono w raporcie The Blast, jego marka modowa – Yeezy – została wyceniona na 1,5 miliarda dolarów.

West ogłosił, że wartość Yeezy przekroczy w tym roku miliard dolarów już w kwietniowym tweecie. Stwierdził w nim, że Yeezy to druga najszybciej rozwijająca się firma w historii. Dwa miesiące wcześniej przekazał część akcji swojej żonie Kim Kardashian-West, ale wciąż posiada większość jej udziałów.

W tym tygodniu Kardashian pojawiła się w programie Jimmy’ego Kimmela i potwierdziła te informacje. Kimmel zapytał celebrytkę o to, czy jest miliarderką, na co ta odpowiedziała: Mój mąż jest miliarderem, więc chyba po części mnie to nią czyni, prawda?

Dobra passa trwa. Raper zapowiedział, że w przyszłym roku oferta Yeezy zostanie poszerzona o buty do koszykówki. Mówi się, że planuje zająć się również… gastronomią i architekturą.

>>> Przeczytaj również: Fenomen Yeezy Boost – jak buty Adidasa stały się inspiracją dla innych marek