REKLAMA
Lokalizacja Arket w Warszawie to galeria handlowa Westfield Arkadia.

ARKET w Warszawie. Wiemy, gdzie otwiera się sklep stacjonarny

REKLAMA

ARKET w Warszawie zadebiutuje już w najbliższych miesiącach. Wiemy, gdzie powstanie pierwszy w Polsce sklep szwedzkiej sieci!

Marka ARKET: esencja skandynawskiego stylu

ARKET to marka odzieżowa należąca do Grupy H&M.  Na tle innych sieciówek wyróżnia się minimalistycznym, skandynawskim stylem. Marka oferuje ponadczasowe kroje i doskonałą jakość wykonania, co czyni ją idealnym wyborem dla osób szukających ubrań, które będą modne przez wiele sezonów. Asortyment ARKET obejmuje ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz. W asortymencie znajdziemy zarówno klasyczne, stonowane kolory, jak i bardziej odważne wzory i barwy. Wszystkie produkty łączy jednak funkcjonalność i wysoka jakość wykonania.

Filozofia marki opiera się na nordyckim modernizmie: połączeniu sztuki, rzemiosła i funkcjonalności. Produkty ARKET mają być nie tylko piękne, ale również praktyczne i dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Dowiedz się więcej: „Ponadczasowość ponad trendami”. Fenomen ARKET, sieciówki pod szyldem zrównoważonej mody

Arket w Warszawie otworzy swój pierwszy sklep stacjonarny w centrum handlowym Westfield Arkadia
Arket w Warszawie otworzy swój pierwszy sklep stacjonarny w centrum handlowym Westfield Arkadia / mat. prasowe

ARKET w Warszawie: lokalizacja

ARKET prowadzi sprzedaż stacjonarną w największych miastach Europy. Salony sieci znajdziemy m.in. w Berlinie, Kopenhadze, Londynie, Amsterdamie i Paryżu. Niedawno sieć potwierdziła, że otworzy swój pierwszy sklep stacjonarny w Polsce. Na pierwszą lokalizację wybrano Warszawę. 

Po tygodniach domysłów, gdzie powstanie pierwszy sklep ARKET w Polsce, wszystko stało się jasne. Sklep stacjonarny ARKET w Warszawie będzie otwarty w centrum handlowym Westfield Arkadia. Salon zostanie zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii handlowej. 

W Westfield Arkadia trwają już przygotowania do otwarcia salonu. Jak udało nam się ustalić, obok zostanie zlokalizowany salon marki COS, również należącej do portfolio szwedzkiej grupy H&M. Data otwarcia ARKET i COS nie jest jeszcze znana. 

Aktualnie oferta ARKET dostępna jest w Polsce tylko online. Produkty szwedzkiej sieci kupimy w sklepie internetowym H&M. Asortyment znajdziemy w zakładce &Brands.

Zdjęcie główne: mat. prywatne W. Nestoruk

Dowiedz się więcej: Arket, COS i &Other Stories dostępne online w Polsce na jednej platformie sprzedażowej

Tagi

arket

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES