Raf Simons ponownie zaskakuje fanów Calvina Kleina tym produktem

151

Raf Simons za sterami domu mody Calvin Klein znowu zaskakuje. Tym razem projektant stworzył oryginalną, futurystyczną kolekcję okularów przeciwsłonecznych.

Jego pierwsza kolekcja okularów składa się z dużych, futurystycznych kształtów z metalicznymi akcentami. Pełna linia posiada szeroki zakres kolorów, jednak nie została ona jeszcze w pełni ujawniona. Okulary są częścią nowej kolekcji CALVIN KLEIN 205W39 NYC, nazwanej na cześć siedziby marki w Nowym Jorku.

Simonsowi zostało powierzone zadanie remontu marki i choć jest to bardzo trudne, efekt okazuje się piorunujący. Przede wszystkim zreformowany dom mody pozbył się ascetycznego minimalizmu. Projektant stawia na odważne projekty, które nadal pozostają w nurcie ich słynnej estetyki lat 90.

Teraz, gdy Raf Simons zaprezentował jak świetnie wychodzi mu projektowanie kolekcji damskich oraz męskich – to prawdopodobnie dodatki pozostaną w głównej sferze jego zainteresowań. Patrząc na kolekcję okularów można stwierdzić, że pozostałe akcesoria mogą być równie spektakularne.