Nadchodzi ostatni GGC Fash&Tech poświęcony biznesowi modowemu

139
mat. prasowe

Już 22 czerwca w warszawskim Google odbędzie się ostatnie GGC Fash&Tech. Wieczorne spotkanie poświęcone będzie rozwojowi biznesu modowego.

Z inicjatywą GGC Fash&Tech nasza redakcja związana jest niemal od początku istnienia, kiedy spotkanie organizowane było w krakowskim hub:raum. Od tego czasu GeekGoesChic i FashionBiznes regularnie współpracują.

To dla mnie prawdziwa radość, że w procesie rozwijania GGC Fash&Tech poznałam tak fajnych ludzi, jak redakcję FashionBiznes.pl czy przedstawicieli partnerów – Google i Allani.pl. Każdą wartościową inicjatywę tworzą fajni i zaangażowani ludzie. Cieszę się, że GGC Fash&Tech zgromadziło wokół siebie takie osoby jak Ty i że współpraca przyniosła za sobą inne: moje artykuły dla FashionBiznes.pl oraz Twój mentorski udział w warsztatach w IdeaHub. To jest już ostatnie spotkanie w tej formule, ale jestem przekonana, że nie ostatni nasz wspólny projekt – wyznała mi Kasia Gola, założycielka GGC Fash&Tech i GeekGoesChic.

Ale zanim rozpoczniemy nowe inicjatywy – należy zakończyć te aktualne. Ostatnie spotkanie z cyklu GGC Fash&Tech poświęcone zostanie zagadnieniom związanym z prowadzeniem biznesu modowego: jak radzić sobie z zagadnieniami prawnymi – zwłaszcza pozyskując inwestycje, jak prowadzić studio projektowe oraz jaką rolę w życiu marki modowej powinien grać Excel. Prelegentami będą przedstawiciele Reserved, Trio Legal Snażyk Granicki oraz Undress Clothes.

W trakcie czerwcowego spotkania poruszone zostaną tematy leżące u podstawy działania biznesu modowego. Do tej pory dużo mówiliśmy o sprzedaży, marketingu oraz nowinkach technologicznych, zmieniających branżę. Tym razem zajmiemy się liczbami, prawem i organizacją – powiedziała Kasia Gola.

Zapisy trwają do najbliższej niedzieli włącznie, aby wziąć udział należy wypełnić formularz, spośród zgłoszeń Kasia Gola wybierze uczestników spotkania. Link do formularza znajdziecie tutaj. Więcej informacji znajdziecie na stronie Wydarzenia na Facebooku.

O GGC Fash&Tech

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola nominowaną do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska w kategorii Online (2016), autorkę docenionego przez WGSN Global Fashion Awards (2015) bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

Szczegóły na temat spotkania
GGC Fash&Tech Wawa#21: fashion business
Data: 22 czerwca 2017
Godzina: 19:00-22:00

Miejsce: Google Polska, Warsaw Financial Center, VII p, Sala: TechTalk Emilii Plater 53, Warszawa
PartnerzyGoogle, Allani.pl