Najnowsza kampania Balmain sfotografowana przez Polkę! Sonia Szóstak podbija Paryż

393
vogue.pl

Najnowsza kampania Balmain: rockowy klimat, skupienie na detalu i Cara Delevigne przed obiektywem. A za nim? Sonia Szóstak! 

Sonia Szóstak nie ma jeszcze 30 lat, a już szturmem zdobywa świat mody. Fotografka może się już pochwalić sesjami zrealizowanymi dla najważniejszych polskich marek, między innymi Reserved, czy Le Petit Trou. Ma na koncie nie tylko sporo wystaw fotograficznych, jej zdjęcia publikowały również europejskie edycje Vogue’a, L’Officiel czy Numéro. Aby sięgać jeszcze wyżej, Sonia ostatecznie zamieszkała w Paryżu. Tyle sukcesów na koncie zaledwie kilka lat po ukończeniu łódzkiej filmówki? Dodajmy więc do tego jeszcze jeden. Polka właśnie została autorką najnowszej kampanii Balmain. 

Dyrektor kreatywny Balmain, Olivier Rousteing zaprosił Polkę do współpracy przy okazji wypuszczenia kolekcji torebek stworzonej razem z Carą Delevigne. Modelka, a zarazem ambasadorka marki nie tylko współtworzyła projekty akcesoriów, ale również stanęła przed obiektywem. 

Klimat sesji zdjęciowej jest mroczny i rockowy, tak samo z resztą jak design torebek. Naszą uwagę przykuły nie tylko ćwieki i pikowania, ale również gra światłem i emocjami. Trzeba przyznać, że Sonia poradziła sobie świetnie. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery i następne kontrakty z domami mody!

Zobacz również: Q&A: Marzysz o własnej marce modowej?