Q&A: Marzysz o własnej marce modowej?

534
Źródło: www.popsugar.com

Praca w branży mody dla wielu osób jest spełnieniem marzeń, a posiadanie własnej marki modowej coraz częściej staje się celem młodych ludzi wkraczających na rynek pracy. Jeśli także marzysz o własnym biznesie, szukasz inspiracji do rozwoju swojej marki lub chcesz spojrzeć na potencjał swojego projektu z nową, kreatywną energią zapraszamy na innowacyjne warsztaty MAPA MARZEŃ MARKI.

Marzenia o własnej marce do spełnienia

Moją intencją w tworzeniu programu warsztatów było, aby w jednorazowym spotkaniu zawrzeć esencję tego, co dowiedziałam się o budowaniu marki i biznesu podczas mojego 8-letniego doświadczenia pracy w marketingu i sprzedaży na międzynarodowych rynkach dla LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton, a także tego, czego nauczyłam się w od moich nowych klientów, prowadząc działalność edukacyjno-doradczą w ramach mojej marki INZPIREA – mówi prowadząca warsztaty Agnieszka Smektała.

Agnieszka Smektała jest absolwentką Zarządzania Międzynarodowego (CEMS MIM: SGH Warszawa i Bocconi Mediolan). Przez 8 lat związana z LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton (Londyn, Praga, Warszawa). Obecnie w ramach INZPIREA.COM dzieli się wiedzą jak rozwijać markę i karierę. Specjalność Agnieszki to rynek dóbr luksusowych, a jej pasją jest rozwój inteligencji duchowej w biznesie.

Dla kogo jest Mapa Marzeń Marki?

Warsztat Mapa Marzeń Marki przeznaczony jest dla osób, które szukają inspiracji w rozwoju marek, którymi się opiekują. Może być to własna marka (produkt, usługa, marka osobista) lub marka, którą zarządzają dla firmy zewnętrznej. Forma warsztatu jest pomyślana uniwersalnie – tak, aby inspiracje znalazły zarówno młode marki i pomysły, jak i dojrzalsze biznesy.

W warsztacie biorą udział zarówno osoby, które zaczynają przygodę z własna markę, a także profesjonaliści z branży, którzy pragną rozwijać swoją ścieżkę. Mapa Marzeń Marki to niezwykle potrzebne i kreatywne zajęcia – mówi Mariusz Przybylski, ceniony polski projektant, który miał okazję uczestniczyć w warsztatach przeprowadzonych przez Agę w pracowni na Mokotowie. Pozwoliły mi zobaczyć i zrozumieć jakie jest DNA mojej marki i dokąd ona może zmierzać. Szczerze polecam – dodaje Przybylski.

Akademia Biznesu i Prawa Mody

Warsztaty Mapa Marzeń Marki prowadzone są przez Agę Smektałę przy Akademii Biznesu i Prawa Mody / Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w Warszawie. W tej chwili wystartowała także rekrutacja na trzecią edycję studiów. Wciąż udoskonalamy i dostosowujemy do potrzeb rynku nasz program – mówi  Agnieszka Oleksyn-Wajda, radca prawnik, współkierownik i założycielka Akademii, którą kieruje wraz z Ulą Wiszowatą, założycielką i redaktor naczelną portalu Fashion Biznes.

Staramy się angażować ekspertów, którzy z równym zaangażowaniem i zapałem podchodzą do edukacji. Nasi słuchacze odwiedzają centra handlowe, showroomy, największe firmy odzieżowe. Poznają tajniki tworzenia mody od kuchni. Mają spotkania z headhunterami z branży, osobami tworzącymi najgłośniejsze kampanie reklamowe, prestiżowe wydarzenia modowe. Rozwijamy również współpracę z modowymi uczelniami zza granicy, zapraszając światowej sławy profesorów z wykładami gościnnymi – komentuje Agnieszka Oleksyn-Wajda.

Studia modowe – czy to dla mnie?

Naszymi słuchaczami są pracownicy sektora modowego, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę; osoby, które dopiero chcą podjąć pracę w branży mody; wszyscy, których branża fascynuje; przedsiębiorcy, którzy założyli lub chcą założyć firmę odzieżową; oraz prawnicy obsługujący branżę kreatywną – mówi Agnieszka Oleksyn-Wajda.

Zapraszamy wszystkie osoby, które na co dzień pracują w branży kreatywnej, szczególnie w segmencie odzieżowym i kosmetycznym oraz wszystkich, którzy zainteresowani są biznesem, zarządzaniem oraz elementami prawa w branży mody – dodaje Agnieszka.

W ramach Akademii, poza studiami podyplomowymi, w ofercie znajdziesz tzw. edukację krótkoterminową, czyli różnego rodzaju kursy oraz szkolenia. Jeden z takich kursów „Mapa Marzeń Marki” prowadzony jest przez Agnieszkę Smektałę. Zajęcia prowadzone są w niekonwencjonalny sposób: Agnieszka łączy niezwykłą kreatywność, otwartość na świat i ludzi z twardą wiedzą. Jej doświadczenie zawodowe, które w wyjątkowo zgrabny sposób potrafi przekazać, z pewnością robi wielkie wrażenie – komentuje warsztaty Agnieszka Oleksyn-Wajda.

Agnieszka posiada przede wszystkim niezwykły dar otwierania ludzi na nowe, niezwykle ambitne wyzwania. Zajęcia prowadzone przez nią powodują, że należy się na chwilę zatrzymać, przeanalizować korzyści, koszty oraz ryzyka podejmowanego przedsięwzięcia – dodaje. W szkoleniach Mapa Marzeń Marki zwykle biorą udział bardzo ciekawi ludzie, co stymuluje gorącą wymianę myśli i doświadczeń oraz znakomity networking. Sama brałam udział już dwukrotnie w szkoleniu Agnieszki i zawsze byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu – podsumowuje Agnieszka Oleksyn-Wajda.

________________________________________________________________________________

Warsztat Mapa Marzeń Marki odbędzie się 5 czerwca. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Link do zapisów znajduje się bezpośrednio na stronie Uczelni Łazarskiego http://bit.ly/mmmlazarski .