noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Klarna Moliera2

Moliera2.com nawiązuje współpracę z Klarną. Luksusowe marki z oferty sklepu internetowego dostępne w opcji “Zapłać za 30 dni”

REKLAMA
noSlotData

Klarna, wiodący globalny bank detaliczny oraz dostawca płatności i usług zakupowych pomagających konsumentom oszczędzać czas i pieniądze oraz podejmować świadome decyzje zakupowe, ogłosiła partnerstwo z Moliera2.com, oferującym ubrania, dodatki oraz produkty z kategorii beauty i home&deco marek luksusowych. Dla klientów sklepu online oznacza to większą elastyczność, wygodę, wybór oraz kontrolę. Do tego bez odsetek i opłat, gdy zobowiązania regulowane są na czas.

Klarna x Moliera2.com: większe możliwości i świadome decyzje zakupowe

Dzięki partnerstwu z Klarną klienci Moliera2.com zyskają większy wybór w momencie płatności, w tym popularną opcję “Zapłać za 30 dni”, pozwalającą im zaoszczędzić czas i pieniądze, podejmować świadome decyzje oraz lepiej zarządzać swoimi finansami.

– Dziś klienci marek luksusowych szukają większej swobody i innowacji podczas zakupów. Moliera 2 jest liderem tej rewolucji w handlu detalicznym w swoim segmencie. Cieszymy się z nawiązanej współpracy, mającej na celu dotarcie do jeszcze większej liczby świadomych cyfrowo konsumentów dóbr luksusowych

podkreśla Łukasz Dwulit, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Klarna w Polsce.

Marta Sawicka Dyrektor Zarządzający e-commerce Moliera 2 wyjaśnia, że współpraca z Klarną wpisuje się w realizację zobowiązań marki do ciągłych innowacji: 

W Moliera 2 wiemy jaką wagę przywiązują Klienci do komfortu podczas zakupów. Staramy się zapewnić go zarówno offline i jak i online. Wymagania stawiane produktom luksusowym światowych Domów Mody muszą iść w parze z procesem zakupowym. Partnerstwo z Klarną pozwoli nam zaoferować klientom jeszcze większą wygodę i swobodę podczas zakupów. 

Konsumenci marek luksusowych oczekują elastycznych i bezpiecznych opcji płatności

Niedawno opublikowany przez Klarna raport “The State of Smoooth: Unpacking Luxury in 2022” na temat luksusowego handlu detalicznego pokazuje, że innowacyjność zajmuje wysokie miejsce na liście kryteriów wśród konsumentów w tej kategorii produktów. Aż ośmiu na dziesięciu (79%) za kluczowe uważa podejście marek do technologii i innowacji. Oprócz zakupów za pomocą nowych i innowacyjnych usług konsumenci cenią sobie również nabywanie produktów luksusowych w sposób przejrzysty i bezpieczny. Prawie połowa (49%) konsumentów z tej kategorii chce korzystać z aplikacji podczas robienia zakupów, a ponad połowa (52%) docenia elastyczne opcje płatności. Aż trzy czwarte (76%) docenia oferowanie przez sprzedawcę opcji płatności pozwalających im płacić po czasie bez odsetek i dodatkowych kosztów.

Sposób konsumpcji dóbr luksusowych zmienia się. Konsumenci chcą się czuć bezpiecznie kupując droższe produkty, a innowacyjne usługi oraz elastyczne i inteligentne opcje płatności pomagają budować to bezpieczeństwo podczas całej ścieżki zakupowej klienta. Dla detalistów ta zmiana oznacza, że inwestowanie w innowacyjne rozwiązania jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek, bo pozwala zapewnić klientom lepsze doświadczenia – zarówno online, jak i w sklepie stacjonarnym. Obejmuje ona wszystkie elementy: od inteligentnych i elastycznych opcji płatności po integrację wirtualnych rozwiązań zakupowych i innowacyjnych funkcji przyczyniających się do przyjemniejszych i prostszych zakupów. Kluczem do sukcesu jest znalezienie sposobów na ułatwienie klientom zakupów i płatności, przy jednoczesnym zachowaniu poczucia premium

– wyjaśnia Viveka Söderbäck, ekspert Klarna ds. zachowań konsumenckich.

Klarna dostarcza usługę zakupową, łączącą wygodę opcji “Zapłać za 30 dni” z inteligentnymi funkcjami aplikacji, takimi jak tworzenie list zakupowych, powiadomienia o obniżkach cen, punkty w programie lojalnościowym i specjalne oferty dla użytkowników. Aplikację Klarna, umożliwiającą kupującym dokonanie płatności w dowolnym sklepie internetowym w ciągu 30 dni, pobrało już ponad 45 milionów osób na całym świecie.

Dziś kupujący chcą mieć większą kontrolę nad swoimi wydatkami i większą elastyczność przy dokonywaniu płatności. Dlatego Klarna ze swoimi usługami jest cenionym partnerem dla ponad 400 000 detalistów na całym świecie, oferując im pakiet usług — nie tylko rozwiązania płatnicze zapewniające kupującym swobodę finansową, na jaką zasługują, ale także silne wsparcie marketingowe. Tak, by pomagać markom docierać do klientów bez względu na to, gdzie robią zakupy.

** Badanie zostało przeprowadzone online we współpracy z agencją badawczą Dynata na reprezentatywnej próbie ponad 5000 konsumentów w wieku 18-65+ w 5 krajach w październiku 2021 r.
*Badanie NEPA zlecone przez Klarna w czerwcu 2021 r. w którym udział wzięło 1074 respondentów w wieku od 18 do 65 lat

>>> Przeczytaj również: 7 najbogatszych Polaków z branży mody i urody

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES