Millennial Dinner – uroczysta kolacja przed KTW Fashion Week

168
źródło: materiały prasowe

Na tarasie warszawskiej restauracji Biała odbyła się kolacja zorganizowana w ramach zbliżającej się drugiej edycji KTW Fashion Week. Na Millennial Dinner zostali zaproszeni eksperci mody oraz przedstawiciele mediów. W trakcie kolacji zgromadzeni goście głosowali nad wyborem młodego talentu, który zaprezentuje swoją kolekcję w trakcie KTW Fashion Week, tuż przed pokazem topowego projektanta. 

Druga edycja KTW Fashion Week odbędzie się 8-11 listopada w katowickiej Fabryce Porcelany pod hasłem Mentors vs. Millennials. Pokaz głównego projektanta i zwycięzcy konkursu zaplanowany jest na sobotę 10 listopada.

Na kolację Millennial Dinner zaproszone zostało grono ekspertów mody i dziennikarzy. Obok Doroty Wróblewskiej, Tomasza Jacykowa czy Malwiny Wędzikowskiej, znalazło się wielu przedstawicieli portali internetowych oraz prasy. Fashion Biznes reprezentowała redaktor naczelna Urszula Wiszowata.

>>> Zobacz również: RISK made in Warsaw: nowy inwestor i męska kolekcja zaprojektowana przez Serafina Andrzejaka?

Celem organizatorów wydarzenia, Rafała Wyszyńskiego – pomysłodawcy KTW Fashion Week i Anny Puśleckiej – ekspertki mody i producentki, jest oparcie go na dialogu oraz znalezienie wspólnego mianownika między uznanymi projektantami o ugruntowanej pozycji a nowymi, młodymi talentami. Druga edycja KTW Fashion Week pod hasłem Mentors vs. Millennials ma być otwarciem się na początkujących w branży mody oraz zwróceniem uwagi na młode talenty, którym nie można dać przepaść. Dlatego podczas wydarzenia eksperci mody i przedstawiciele mediów głosowali nad godnym uwagi, młodym twórcą, który swoją kolekcję pokaże w części wieczornej, przed pokazem topowego projektanta podczas KTW Fashion Week. Kto to będzie? Dowiemy się już niebawem.

źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe