noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Kanye West x Gap x Balenciaga we wspólnym projekcie

REKLAMA
noSlotData

Kanye West, Gap i Balenciaga łączą siły we wspólnym projekcie. W komunikacie prasowym Yeezy Gap Engineered by Balenciaga, kolekcja została opisana jako „nowa kreatywna eksploracja we wszechświecie Yeezy Gap”. Zauważono również, że elementy z kolekcji zostaną wprowadzone „wraz z kolejnymi elementami współpracy Yeezy Gap”.

„Właśnie spełnia się wizja współpracy z Gapem i Demną, dyrektorem kreatywnym Balenciagi, by stworzyć niesamowity produkt, który będzie dostępnego dla każdego”

– POWIEDZIAŁ YE (KANYE WEST) W WYWIADZIE DLA AMERYKAŃSKIEGO VOGUE’A

Kolaboracje stały się wspólnym językiem świata mody, choćby pokaz Fendi i Versace – Fendace czy jesienna współpraca Balenciagi i Gucci. Ale Ye i Demna widzą to inaczej. Oficjalna nazwa projektu to Yeezy Gap Engineered by Balenciaga. Kolekcja jest zwieńczeniem współpracy sławnego rapera i jednej z największych marek modowych na świecie oraz amerykańskiego giganta sprzedaży Gap.

Fot. Courtesy of Yeezy Gap

W lipcu zeszłego roku debiutancka kolekcja Demny dla Balenciagi została uznana za wielki sukces. Jego kontynuacją była współpraca przy jednym z epizodów „Simpsonów”, zakończona premierą na czerwonym dywanie w Paryżu. Ye z kolei w 2020 roku podpisał ogromny, 10-letni kontrakt z Gapem. Chociaż na razie światło dzienne ujrzało tylko kilka projektów, to od razu przyciągnęły one uwagę. Plotki donoszą, że pierwsza elementy współpracy Yeezy Gap Engineered by Balenciaga pojawią się w czerwcu 2022, ale to nie wszystko. ruga kolekcja pojawi się jeszcze w tym roku.

>>> Przeczytaj również: Modowi ekoliderzy 2021 – najważniejsze ekologiczne inicjatywy ubiegłego roku

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES