noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

CARGO by OWEE nagrodzone Red Dot Award 2017 za doskonały design

REKLAMA
noSlotData

Po kilku dniach poświęconych na ocenę tysięcy produktów z całego świata, jury konkursu Red Dot Award podjęło ostateczną decyzję, przyznając Product Design – Honourable Mention polskiej marce CARGO by OWEE.

Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Organizatorem konkursu jest Design Zentrum Nordrhein Westfalen – stanowi on jeden z największych i najważniejszych konkursów branżowych na świecie. Nagrodę otrzymują produkty wizjonerów wzornictwa, którym udało się uzyskać doskonałą harmonię pomiędzy jakością, dizajnem i funkcjonalnością.

Uwagę jury przykuła polska marka CARGO by OWEE. Choć na rynku dopiero od niedawna – zaledwie od 2013 r., znana jest już niemalże wszystkim. Słynie z uniwersalnych i trwałych toreb, plecaków oraz akcesoriów, które stały się must have wśród stylowej społeczności miejskiej.

Źródło: materiały prasowe

Modele nagrodzonej linii CARGO REFLECTIVE to najnowsza kolekcja CARGO firmy OWEE. Wykonane zostały z myślą o miejskich wędrowcach, którzy są w drodze przez całą dobę. Innowacją jest tkanina CORDURY – jeden z bardziej wytrzymałych materiałów, stosowany przez firmy outdoorowe i armie na całym świecie. Przynosi odświeżający dotyk produktom i sprawia, że świecą. Dosłownie, ponieważ linia REFLECTIVE CARGO jest wykonana z CORDURY w połączeniu z odblaskową nitką. To sprawia, że wszystkie produkty są widoczne nawet do 150 metrów po oświetleniu w ciemności. Niezbędne dla nocnych rowerzystów, biegaczy, zaginionych dusz i wielu innych, którzy chcą pozostać bezpieczni w nocy.

Produkty CARGO by OWEE można zakupić online na stronie www.cargobyowee.com, a także stacjonarnie w showroomie CARGO by OWEE przy ul. Prokuratorskiej1/1 w Warszawie.

Źródło: materiały prasowe

 

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES