Zenon Ziaja z nagrodą Polskiej Rady Biznesu

77
Źródło: Jacek Turczyk/PAP

Wczoraj wieczorem w budynku Ufficio Primo należącym do Fundacji Jana Kulczyka przyznano nagrody wyróżniającym się przedsiębiorcom oraz działaczom społecznym. Gala odbyła się po raz siódmy, a statuetkę odebrali: Przemyslaw Gacek (portal pracuj.pl), Zenon Ziaja (ZIAJA), Bartosz Pilitowski (Fundacja Court Watch Polska) i ksiądz Adam Boniecki.

>>> Przeczytaj również: Polskie firmy odzieżowe w tarapatach? 

Przedsiębiorczość oznacza dla wszystkich rozwój. Dla pracowników i ich rodzin, ale też dla miasta, regionu i całego kraju. Dziś przedsiębiorcy tworzą trzon polskiej gospodarki. Są jej siłą napędową. Budują miejsca pracy i dzięki swojemu zaangażowaniu zmieniają biznes i kraj – powiedział wczoraj Jacek Szwajcowski, prezes Polskiej Rady Biznesu.

W kategorii SUKCES zwyciężył Zenon Ziaja, którego nazwisko kojarzy nam się przede wszystkim z polskimi kosmetykami w minimalistycznych opakowaniach. W tej kategorii pokonał założyciela sieci lodziarni – Zbigniewa Grycana oraz Przemysława Gacka, który odebrał tego wieczoru inną nagrodę. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moja wspaniała załoga i pracownicy. Ta statuetka jest dla nich, to ich nagroda. Im dziękuję. Jestem bardzo dumny z tych ludzi. Firma to ludzie, a nie pieniądze – odbierając wyróżnienie skomentował przedsiębiorca.

W kategorii WIZJA I INNOWACJA wygrał Przemysław Gacek, który 18 lat temu założył portal pracuj.pl. Za działalność społeczną nagrodę odebrał Bartosz Pilitowski z Fundacji Court Watch Polska, natomiast specjalne wyróżnienie trafiło do ks. Adama Bonieckiego, który przez wiele lat był redaktorem naczelnym “Tygodnika Powszechnego”.

PODZIEL SIĘ