noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Zapraszamy na nasz inspirujący materiał w DDTVN

REKLAMA
noSlotData

Początek roku jest czasem wielkich planów, ciągłych zmian i niezwykłych aktywności. Luty zaś jest miesiącem wszechobecnego rozluźnienia, a noworoczne postanowienia zaczynają blednąć. Na szczęście my nie zwalniamy tempa! Pracujemy na pełnych obrotach, aby dostarczyć Wam informacji oraz dzielić się naszą wiedzą o branży modowej.

Ciężka praca się opłaca. Wyraźnym tego przykładem jest nasza redaktor naczelna Ula Wiszowata, która swoim zacięciem i odwagą pokonywała wszelkie przeszkody, co zaczęto zauważać, a Ula miała okazję pojawić się w materiale Dzień Dobry TVN i opowiedzieć o swojej drodze jaką przebyła, aby dostać wymarzoną pracę. Taka szansa zdarza się bardzo rzadko, jest nie tylko ogromnym wyróżnieniem dla Uli jak i całej redakcji, ale również pozytywnym kopniakiem, aby robić więcej. Dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam jeszcze bardziej świat fashion. Już od marca startujemy z warsztatami, które pozwolą Wam odnaleźć się w branży modowej, zbudować swoją osobista markę i ścieżkę kariery, dzięki której osiągnięcie sukces.

7-8 marca odwiedzimy Poznań a 13 i 15 marca Warszawę. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

A tym czasem polecamy obejrzeć krótki materiał DDTVN. Mamy nadzieję, że zmotywuje Was do działania i spełniania swoich marzeń.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES