noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Targi świąteczne 2023 - warszawa - kalendarium wydarzeń w modzie

Wydarzenia w branży mody: najlepsze targi świąteczne 2023

REKLAMA
noSlotData

Sezon prezentowy naciąga!  Dla wszystkich poszukujących Mikołajkowych i Bożonarodzeniowych upominków, przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych targów, które już wkrótce odbędą się w Warszawie.

Przeczytaj również: Gdzie iść na świąteczną kawę z przyjaciółką? Warszawskie kawiarnie, w których poczujecie zimowy klimat

Targi WZORY: Najlepsze prezenty

Kiedy: 2-3 grudnia 2023 sobota 11:00- 21:00, niedziela 11:00- 18:00
Gdzie: Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42, Warszawa
Więcej informacji: [LINK]

Pierwszy weekend grudnia, tuż przed mikołajkami, to najlepsza okazja, by zapolować na prezenty. Swoją obecność na targach WZORY zapowiedzieli już najlepsi projektanci, rzemieślnicy oraz designerzy z całej Polski, gotowi przekazać w ręce odwiedzających unikatową ceramikę, biżuterię, tekstylia, grafiki, ubrania i dodatki, zabawki dla najmłodszych i wiele więcej.

_________________________

Japoński Kiermasz Świąteczny

Kiedy: 9-10 grudnia 2023 sobota 10:00- 20:00, niedziela 11:00- 18:00
Gdzie: Mysia 3, Warszawa
Więcej informacji: [LINK]

Nie tylko dla fanów kultury i estetyki Japonii, ale przede wszystkim dla tych, którzy kochają unikatowe i wyjątkowe piękno w sztuce i designie oraz potrafiących docenić prawdziwy i kreatywny smak. Japoński kiermasz świąteczny będzie doskonałą okazją do zrobienia prezentu sobie, jak i bliskim. Jak zapewniają organizatorzy: “znajdziecie tu rzeczy, których nie spotkacie w innych miejscach”. Zakupom będą towarzyszyć prawdziwie japońskie smaki z dobrych restauracji w Warszawie. 

_________________________

TARGI RZECZY ŁADNYCH: ZIMA

Kiedy: 2-3 grudnia 2023 sobota, niedziela: 11:00 – 19:00
Gdzie: EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Więcej informacji: [LINK]

Wielka i wyjątkowa edycja na 10-lecie Targów Rzeczy Ładnych, czyli największe targi designu w Polsce w 2023 roku. Obowiązkowy punkt na przedświątecznej mapie Warszawy! 305 wystawców wybranych z rekordowej liczby prawie 900 zgłoszeń zaprezentuje się na 4000 m2 f hali wystawowej EXPO XXI. Organizatorzy zapowiadają najlepszą selekcję wystawców oraz 70 debiutantów. Wśród nich czołówka polskich ilustratorów, ceramików oraz popularnych marek. 

Przeczytaj również: Będą dwie niedziele handlowe w grudniu. Nowa decyzja Sejmu

_________________________

EKOTYKI: Świeta

Kiedy: 9 grudnia 2023 11:00 – 19:00
Gdzie: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Warszawa
Więcej informacji: [LINK]

Nadchodzące Ekotyki upłyną pod hasłem Świąt! Wystawcy przywiozą ze sobą naturalne kosmetyki do twarzy, ciała, kąpieli, makijażu, produkty dla dzieci i pupili, eko detergenty, olejki eteryczne, perfumy, kosmetyki konopne, eko suplementy, świece, a także akcesoria do domowego SPA! Odwiedzający będą mieli okazję przetestować produkty, skorzystać z wyjątkowych promocji, odebrać gratisy do zakupów i poznać trendy w kosmetologii i ekologicznym stylu życia.

_________________________

Targi SLOW WEEKEND #ŚWIĘTA

Kiedy: 9 – 10 grudnia 2023 sobota, niedziela: 11:00 – 19:00
Gdzie: PGE Narodowy, Warszawa
Więcej informacji: [LINK]

Jestem Slow! zapowiada wielki, grudniowy powrót Slow Weekendu! Powracające wydarzenie odbędzie się pod hasłem Święta na PGE Narodowym. Na Slow Weekendzie pojawi się ponad 200 wystawców, nie tylko slow marek, ale także najlepsza selekcja marek vintage, które co dwa miesiące możecie spotkać na targach Jestem Vintage. Będzie to wielkie połączenie wszystkich projektów Jestem Slow! Wstęp 10 zł / 2 dni.

_________________________

Targi ŻYJCIE RZECZY

Kiedy: 10 grudnia 2023 12:00 – 18:00
Gdzie: DZiK, Warszawa
Więcej informacji: [LINK]

Organizatorzy targów ŻYJCIE RZECZY zapraszają po świąteczne prezenty wykonane przez lokalnych rzemieślników z różnych dziedzin: ceramika, odzież, kosmetyki naturalne, biżuteria, ozdoby, słodycze i wiele innych. Wszystko w duchu fair trade!
Wybór niebanalnych prezentów odbędzie się w kameralnej atmosferze willi na Mokotowie.

Przeczytaj również: Chanel ponownie rekrutuje w Polsce. Tym razem w nowej lokalizacji

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES