REKLAMA
zamienniki Skims

Tysiące internautek poszukuje odpowiedników tej popularnej marki

REKLAMA

Tanie zamienniki Skims, Skims dupe, odpowiednik Skims – te hasła stały się jednymi z częściej wyszukiwanych w sieci w ciągu ostatnich tygodni. Media społecznościowe zalały haule zakupowe prezentujące odpowiedniki produktów od Kim Kardashian, a tysiące internautek wymienia się swoimi opiniami o najlepszych zamiennikach najpopularniejszej obecnie bielizny wyszczuplającej. Jak ten trend wpływa na wizerunek marki?

Bielizna modelująca nie jest nowością na rynku, jednak Kim Kardashian rzuciła na nią zupełnie nowe światło. Pod szyldem Skims, amerykańska celebrytka dała kobietom nadzieję na osiągnięcie wymarzonej figury bez skalpela. Minimalistyczne, basicowe projekty Skims i produkty typu shapewear stały się obiektem pożądania na całym świecie, a – jak to bywa w przypadku najsilniej trendujących marek – tysiące kobiet rozpoczęło poszukiwania ich odpowiedników. 

Fenomen #SkimsDupe

Największe sieciówki jak Zara, H&M, Bershka czy Fashion Nova szybko podłapały fenomen Skims i w krótkim czasie uzupełniły swoje kolekcje o imitacje marki. Aktualnie w sieci znajdziemy tysiące materiałów video, w których internautki prześcigają się w prezentacji najlepszego budżetowego zamiennika Skims. Według analizy portalu The Cut, brand Kim Kardashian zyskała już miano najczęściej podrabianej mareki w historii.

O tym, jak ten trend wpływa na postrzeganie wizerunku Skims oraz na cały rynek bieliźniany przeczytasz w artykule: Podróbki Skims: marka kim zmaga się z zalewem falsyfikatów

Zdjęcie główne: Twitter / @skims

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES