noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Aplikacja mobilna, która pomaga w pracy? Te 5 aplikacji warto znać, fot. Unsplash

Jak usprawnić swoją pracę? 5 aplikacji, które pozwolą Ci działać efektywniej

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Nie od dziś wiadomo, że aplikacje mobilne nie służą jedynie rozrywce. Wiele z nich może okazać się ogromną pomocą w usprawnianiu pracy – ułatwiając m.in. planowanie dnia, publikowanie postów w social mediach czy tworzenie listy zadań. Sprawdź, jaka aplikacja mobilna najlepiej sprawdzi się dla Ciebie.

1. Napoleon Cat

W dzisiejszych czasach trudno tworzyć markę osobistą bądź firmę bez pomocy social mediów, które są najprostszą i najtańszą (a czasem nawet bezpłatną) platformą, umożliwiającą dotarcie do większej liczby osób, a co za tym idzie – zdobycie nowych klientów. Przy pomocy aplikacji Napoleon Cat można planować posty na Instagrama, Facebooka, Twittera czy Youtube’a na konkretny dzień i godzinę, dzięki czemu nie trzeba kontrolować tych działań na bieżąco i można zająć się innymi obowiązkami. Aplikacja umożliwia również odpowiadanie na komentarze i wiadomości użytkowników wszystkich wspomnianych platform, co dodatkowo usprawnia pracę.

2. Evernote

To aplikacja mobilna, która od lat wiedzie prym wśród programów usprawniających pracę. Pozwala na przechowywanie, grupowanie i organizowanie notatek w dowolnej formie – zarówno pisemnych, jak i zdjęciowych czy głosowych. Świetnie sprawdza się zarówno pracy biurowej, jak i bardziej kreatywnej – to świetne miejsce do spisywania inspiracji czy pomysłów, które często pojawiają się w głowie w najmniej spodziewanych momentach. Aplikacja doskonale sprawdzi się też w życiu codziennym jako miejsce do zapisywania terminów wizyt lekarskich czy list zakupów.

3. Trello/Asana

Dwie popularne aplikacje, ułatwiające prowadzenie projektów w zespole. Choć różnią się nieco interfacem i niektórymi funkcjami, co do zasady cel ich użytkowania jest jeden – usprawnienie przepływu pracy. Obie aplikacje umożliwiają komfortową komunikację i śledzenie postępu w realizowaniu konkretnych zadań przez wskazanych członków teamu. Programy pozwalają także na wymianę komentarzy, a także proste przesyłanie plików czy notatek.

4. Canva

Tak jak można było przeczytać wcześniej – obecnie każda firma, chcąc zdobyć popularność, klientów i wzmocnić świadomość marki musi posiadać profile w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy nawet Tik Tok. Nie każdy jednak musi mieć w zespole grafika bądź samemu posiadać takie umiejętności. Wtedy z pomocą przychodzi Canva, dzięki której tworzenie grafik czy krótkich animacji do social mediów jest banalnie proste i nie zajmuje wiele czasu. Program daje ogrom możliwości, dzięki którym nawet niedoświadczony grafik-amator może stworzyć profesjonalnie wyglądające prace na wysokim poziomie. W aplikacji można tworzyć nie tylko materiały do mediów społecznościowych, ale również prezentacje, infografiki, projekty ulotek, zaproszeń czy kart menu.

Od niedawna w Canvie można stworzyć również hub marki – wgrywając m.in. logotyp, kolory czy fonty naszej marki, aplikacja pomaga stworzyć szablony projektów, dzięki którym komunikacja wizualna będzie spójna i zrozumiała.

5. Miro

Miro to idealna aplikacja dla wszystkich, którzy swoją pracę wykonują zdalnie. Na dostępnych w programie tablicach – będących wirtualnym odwzorowaniem tych, które znamy z sal konferencyjnych – użytkownicy mogą pracować jednocześnie, tworząc prezentacje, strukturę informacji projektu czy mock-upy. W aplikacji można również organizować spotkania, podczas których na ekranach użytkowników widoczny jest stoper, dzięki czemu można kontrolować czas spotkania tak, by zrealizować jego cel w założonym wcześniej czasie. Dzięki przyjaznemu designowi, aplikacja jest prosta w obsłudze.

Przeczytaj też: Moda vintage jest na topie. Oto 5 polskich tiktokerek, które pokazują stylizacje z drugiego obiegu

Zdjęcie: Unsplash

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES