noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Anna Lewandowska 4F

Nowa kolekcja Anny Lewandowskiej i 4F to prawdziwy zastrzyk energii i endorfin!

REKLAMA
noSlotData

Tego lata endorfin dostarczymy sobie treningiem i energetyzującymi ubraniami. Kolekcja „Dopamine boost” od 4F, stworzonej we współpracy z Anną Lewandowską, zagwarantuje wyjątkową, sportową moc płynącą z kolorów. 

Anna Lewandowska wraz z 4F zachęcają do aktywnego rozpoczęcia lata. Najnowsza kampania “Spread the energy” to kwintesencja energii i endorfin niezbędnych do utrzymania dobrego nastroju przez cały dzień.  Marka 4F podąża za popularnym nurtem dopamine dressing, zachęcając do wybierania żywych kolorów w sportowych stylizacjach, które dostarczą dodatkową energię i motywację do aktywności fizycznej. 

Cieszę się, że wraz z 4F stworzyliśmy kolekcję, która motywuje do treningu i dobrych nawyków. Sama czerpię siłę z ruchu a kolory i słońce dodają mi podwójnej chęci do działania. Linia idealnie odzwierciedla mój styl – uwielbiam łączyć sportowe ubrania nawet z tymi bardziej eleganckimi. Kolekcja „Dopamine boost” to definicja energii i endorfin!

– mówi Anna Lewandowska Ambasadorka 4F

Anna Lewandowska x 4F: kolekcja “Dopamine boost”

Kolekcja „Dopamine Boost” to wygodne i monochromatyczne sety treningowe oraz sportstyle’owe. Wspólna paleta kolorystyczna pozwala na łączenie poszczególnych elementów, przełamując sportową estetykę modowymi elementami w myśl trendu athletic leasure. Sportową linię uzupełniają ciekawe detale w postaci wycięć, drapowań czy form oversize, które w doskonały sposób urozmaicą wakacyjną garderobę. Silnym punktem kolekcji są intensywne kolory, wobec których nie można przejść obojętnie – soczysta pomarańcz, fiolet i brąz będą wyglądać doskonale w blasku letnich promieni słonecznych. 

Co jeszcze znajdziemy w kolekcji? Przede wszystkim miękkie dresowe sety, kolarki i topy do ćwiczeń, przylegające legginsy, basicowe t-shirty oversize, kombinezon czy krótkie topy. Na uwagę zasługuje odświeżony logotyp AL – inspirowany grafikami lat 60tych. W najnowszej kolekcji 4F x Anna Lewandowska nie mogło zabraknąć obuwia sportowego. Polska marka niezmiennie stawia na najlepszą wygodę podczas treningów, stąd w modelach linii 4FxAL zastosowano m.in. elastyczną piankę LiquidFoam w śródpodeszwie oraz formowaną wkładkę Ortholite HybridPlus, które zagwarantują komfort i odpowiednie dopasowanie. 

Kolekcja „Dopamine Boost” jest dostępna w wybranych salonach 4F oraz na 4f.com.pl

Przeczytaj również: Najmodniejsze sneakersy 2023: te modele to bestsellery na rynku

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES