RÊVER DE MOI

RÊVER DE MOI – nowa polska marka, w której lato trwa wiecznie

RÊVER DE MOI to list miłosny do wszystkich kobiet. To uwielbienie życia i inspiracja, żeby robić to co się kocha i robić to często.

Ultrakobiece fasony, odważne kroje i odrobina nostalgii. Mix stylów, który daje swobodę bycia przesadnie i niedosadnie ubraną, i który jest sumą inspiracji i pragnień. Miejsce, gdzie każda kobieta będzie mogła zmieniać́ swój styl dowolnie, w zależności od nastroju i okoliczności – od subtelności i nostalgii Paryża, przez nonszalancję Nowego Jorku, aż̇ po wyrafinowany skandynawski minimalizm.

Inspiruje nas miłość i każda kolekcja nawiązuje do różnych jej typów:

Tamte dni, tamte noce

Inspirowana historią miłości pełnej fascynacji i zmysłowości. Gra spojrzeń́ i ciał. Pełna napięć́ między tym co widać, a czego nie. Kolekcja, która jest hołdem zachwytu nad cielesnością̨. Zaprojektowana tak, by wysyłać́ jasny sygnał “patrz na mnie”. Opowieść́ o naturze pożądania, której czasem warto ulec.

Między słowami

Kolekcja inspirowana miłością̨ specyficzną, luksusową, pełną niedopowiedzeń́ w spojrzeniach i gestach. To historia o uczuciu, które mogłoby się̨ zdarzyć́ z nutą subtelnie sączonego się̨ erotyzmu.

Przed wschodem słońca 

Erotyzm i fascynacja mieszają się tu z nieśmiałością i niepewnością. Gesty, spojrzenia, stają się uzupełnieniem i przerywnikiem między pokładami słów. Największe znaczenie zaczynają odgrywać drobne szczegóły, niby niewiele znaczące detale. Pozornie nic się tu nie dzieje, ale ten nietypowy romans wciąga, jak mało która historia o miłości.

Za rok o tej samej porze

Zrodzony z przypadku romans, który staje się związkiem na całe życie. Historia miłości bez granic, pełnej wolności. Ta kolekcja to połączenie nostalgii za tym co utracone, z marzeniem o zupełnie innej codzienności.

Do utraty tchu

Historia miłości pary lekkoduchów, kierująca się̨ uczuciami i natchnieniem chwili. Lekkomyślni, impulsywni i piekielnie sexowni. Prowokacyjni i bezczelnie uroczy – to synonimy tej kolekcji.

Przeczytaj również: Najbardziej pożądane ubrania, marki i projekty 2022 roku. Kto znalazł się na szczycie?

Newsletter

FASHION BIZNES