Projekt Koszulove dla mam – premiera nowej kolekcji

121

W marcu odbyło się wydarzenie z okazji premiery kolekcji ubrań #karmieswobodnie zaprojektowanych dla mam karmiących i kobiet w ciąży. Jednocześnie pokaz był zakończeniem projektu-konkursu Koszulove dla Mam, zorganizowanego przez markę odzieżową oraz Poznańską Szkołę Konstrukcji Ubioru Forma. W ramach konkursu projektanci przez trzy miesiące tworzyli  modele, które zostały obecnie wdrożone do sprzedaży. 

Pokaz prezentował finałowe projekty, które w licznym gronie  podziwiały zgromadzone mamy ze swoimi pociechami. Widownia wraz z jurorami konkursu oceniała nowe modele ubrań. Sylwetki pokazane podczas premiery są owocem pracy projektantów, którzy wzięli udział w długotrwałym procesie projektowo-badawczym.

Projekty zaprezentowane przez markę Koszulove na finałowym pokazie, nie tylko odpowiadają na relane potrzeby mam, ale także dzięki takiemu podejściu i pracy zespołowej, stały się innowacyjnymi modelami, dzięki którym podczas karmienia piersią mamy oraz dzieci czują się swobodnie. Celem projektu było stworzenie idealnej kolekcji dla mam, która będzie odpowiedzią na wszelkie oczekiwania kobiet w ciąży i mam karmiących, a dodatkowo atutem będzie zindywidualizowana forma oraz ciekawa estetyka. Projekt Koszulove dla Mam i nowa kolekcja marki to interesujące przedsięwzięcie, które oprócz modowej oprawy, jest działaniem mocno osadzonym w kontekście społecznym związanym ze swobonym karmieniem piersią oraz aktywnością zawodową mam.

Autor: Sonia Przybył