noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Znamy nominowanych do nagrody LVMH

REKLAMA
noSlotData

Francuski koncern LVMH po raz kolejny organizuje konkurs dla młodych projektantów. Kto znalazł się w gronie półfinalistów i ma szansę na zdobycie prestiżowej LVMH Prize? 

Od 2013 roku konglomerat Louis Vuitton Moët Hennessy organizuje konkurs dla młodych projektantów. Wydarzenie to wzbudza wiele emocji i zainteresowania – nie dość, że nagroda uchodzi za jedną z najbardziej z prestiżowych w branży, to wyróżnienie w konkursie daje ogromne szanse na międzynarodowy sukces. Najlepszym przykładem jest Simon Porte Jacquemus, czyli laureat nagrody z 2015 roku, obecnie jeden z najbardziej cenionych projektantów młodego pokolenia.

W ubiegłorocznej edycji zwycięstwo odniosła japońska marka, Doublet (po więcej informacji sięgnijcie TUTAJ). Wśród półfinalistów znalazły się wówczas dwie Polki – Magda Butrym i Marta Jakubowski.

Co czeka na tegorocznego zwycięzcę? Główną nagrodą jest 300 tysięcy euro oraz roczne szkolenie i opieka ekspertów LVMH.

Obecnie ujawniono listę 20 nazwisk, które wezmą udział w półfinałowych zmaganiach. Wśród wyróżnionych znaleźli się: 3.Paradis, Andrealage, Bethany Williams, Bode, Boramy  Viguier, Duran Lantink, Eftychia, Germanier, Hed Manyer, HU, Kanghyuk, Kanghyuk, Kiko Kostadinov, Kenneth Ize, Lecavalier, Para/Farzaneh, Phipps, Richard Malone, Stefan Cooke, Susan Fang, Thebe Magugu.

Półfinały odbędą się 1 i 2 marca. Uczestnicy zostaną poddani ocenie 62-osobowej grupy ekspertów ze świata mody. Wśród nich znajdzie się między innymi Naomi Campbell czy Edward Enninful, redaktor naczelny brytyjskiej edycji “Vogue”. Wśród grona specjalistów znalazły się również blogerki – Chiara Ferragni i Amiee Song (twórczyni Song of Style).

Kogo jury wybierze do finałowej dziesiątki? Będziemy Was informować na bieżąco.

>>> Zobacz również: Zara oskarżona o rasizm. Chodzi o piegi modelki

https://www.instagram.com/p/BuS-2vGFkQ8/

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES