Już wkrótce Jacquemus zaprezentuje pierwszą kolekcję męską

127
Źródło: franceinter.fr

Młody paryski projektant Simon Porte Jacquemus zyskał lojalnych fanów swoich projektów, do których można zaliczyć między innymi takie nazwiska jak: Beyoncé, Kendall Jenner czy nawet Rei Kawakubo.

Dotychczas Jacquemus tworzył jedynie damskie kolekcje, ale pod koniec jego jesienno-zimowego pokazu w 2018 roku podczas Paris Fashion Week, wspomniał o nowym przedsięwzięciu i ubrany był w bluzę z wymownym napisem „New Job L’Homme Jacquemus”. Rozmawiając z WWD wyjaśnił: Widzę Jacquemusa, gdy widzę kobietę Jacquemusa: to szczera opowieść. Nie robiłem do tej pory kolekcji męskich, ponieważ nie czułem potrzeby robienia ich, nie potrafiłem sobie ich wyobrazić. To się zmieniło, bo się zakochałem i zacząłem myśleć o mężczyźnie Jacquemus, o tym, że istnieje. Nie twierdzę, że kolekcja męska będzie dotyczyć moich chłopaków, zawsze będzie to jednak historia miłosna.

>>> Przeczytaj również: Maffasion zakłada portal internetowy?

Nowa seria odzieży męskiej Jacquemus zadebiutuje 25 czerwca na południu Francji, a głównym bohaterem pierwszej kampanii będzie francuski gracz Union Union, Yoann Maestri. Czekamy z niecierpliwością.