overlays: {bottom: true}
Nike Cortez

Nike Cortez w nowej odsłonie, którą pokocha każda kobieta

Dążąc do utrzymania letniej dominacji, Nike nawiązał współpracę z Andreą Lieberman. Stylistka gwiazd i założycielka A.L.C. razem z marką sportową postanowili odświeżyć buty Nike Cortez, dzięki trzem nowym kolorom.

Liberman zestawiała swoje kolekcje redy-to-wear z butami Nike Cortez przez sześć sezonów, więc ta współpraca aż tak nie dziwi. Sama stylistka przyznała że jest dzieckiem lat 70. dorastającym z plakatem Farrah Fawcett Cortez na ścianie i butami Nike na stopach. Liberman dodała również, że pomimo tego, że jej styl ewoluował, nadal chętnie łączy te buty z dżinsami czy sukienkami. Jej zdaniem buty Nike Cortez wpisują się w każdą stylizację.

Buty dostępne będą w trzech kolorach: różowym, szarym i beżowym. Co więcej na linii przy skarpetkach na każdym z modeli będzie widniał inny napis. “More Love” na różowych butach, “Do It. Own It” na szarych oraz “Think How You Can” na brązowych. Stawiając na indywidualność nowe buty będą miały bardzo długie sznurowadła, aby klient mógł je zawiązać wokół kostki i uczynić naprawdę swoimi. Inspirująco? Zdecydowanie tak!

>>>Czytaj również: Pantone wypuszcza nowy kolor – kolor Prince’a

Nike Cortez będą dostępne w sprzedaży od 25 sierpnia w Nordstrom, a od 28 sierpnia będziemy mogli je kupić online na net-a-porter.com, nike.com oraz alcltd.com. Cena? W granicy 100 dolarów.

Autor: Monika Szabelska

Newsletter

FASHION BIZNES