noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Lenovo

Moda na technologię. Lenovo współpracuje z projektantami przy tworzeniu kolekcji odzieży Lenovo Tab Wear

REKLAMA
noSlotData

Czy kolekcja mody może być inspirowana technologią? Lenovo robi odważny krok w stronę branży fashion, a zaangażowani przez niego projektanci – zainspirowani innowacjami – połączyli te dwa światy we spójną całość. Tak powstała wyjątkowa linia odzieży Lenovo Tab Wear, funkcjonalna i modna kolekcja, która została stworzona z myślą o czasie dla siebie.

Romans mody z technologią coraz silniej się rozwija. Nic więc dziwnego, że giganci technologiczni z większą odwagą i zainteresowaniem sięgają po niekonwencjonalne połączenia, które mają podnieść komfort życia codziennego swoich użytkowników. Lenovo, pionier innowacji, zaprosił do współpracy projektantów mody takich jak RANRA, Kit Wan Studios i Maium, by wspólnie z nimi eksplorować nowe zastosowania technologii. Efektem tej współpracy jest kolekcja Lenovo Tab Wear, która właśnie ujrzała światło dzienne. 

Lenovo Tab Wear to połączenie formy z funkcjonalnością w awangardowej kolekcji mody, która łączy elementy tabletu Lenovo z odzieżą wierzchnią, inspirując do spędzania wolnego czasu we własnym stylu.

Czas walutą przyszłości

Marki technologiczne z uwagą śledzą zmiany społeczne i potrzeby swoich użytkowników. Marka Lenovo wie doskonale, że czas staje się nową walutą przyszłości i najcenniejszym zasobem użytkownika. Żyjąc w pędzącym świecie, wciąż jednak uczymy się traktować swoje wolne chwile priorytetowo.

Technologia staje się jeszcze bardziej wpleciona w nasze codzienne życie, dlatego musimy wykorzystać jej zalety, aby sprostać zmieniającym się potrzebom ludzi. Kolekcja Lenovo Tab Wear to kreatywny przykład harmonijnej integracji technologii z uniwersalną branżą odzieży” – podkreśliła Emily Ketchen, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w dziale Intelligent Devices Group and International Markets, Lenovo.

Celebracja czasu doskonale współgra z wizją Lenovo, stąd też się wziął pomysł na wplecenie nowoczesnych rozwiązań z ubraniami codziennego użytku. Tym samym kolekcja Lenovo Tab Wear może rozszerzyć czas dla siebie w dowolne miejsce, w którym się znajdujemy. Dzięki zintegrowaniu tabletu Lenovo z projektami, użytkownicy mogą uciec do swoich ulubionych zajęć zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – czy to zanurzając się w serialu, przeglądając media społecznościowe, czy nawet realizując kreatywne projekty.

Technologia w parze z ekologią

Połączenie mody i technologii stało się okazją do wykorzystania indywidualnego stylu i kreatywności każdego z projektantów zaangażowanych w ten wyjątkowy projekt. RANRA, zespół projektantów odzieży wierzchniej z Londynu i Reykjaviku, sięgnął po inteligentne rozwiązania ograniczające hałas i światło. Ma temu posłużyć izolowany kaptur uzupełniony o uprzęż na tablet, które pomogą cieszyć się pełnią skupienia w miejscach publicznych, np. w trakcie długiej podróży. Modułowy egzoszkielet z pancerzem technicznym to dzieło niezależnego projektanta z Hongkongu, Kit Wan Studios. Jego wyjątkowy projekt łączy modę streetwearową z nowoczesną technologią. Maium z siedzibą w Amsterdamie, sięga z kolei po funkcjonalne rozwiązania, tworząc kurtkę, która przeistacza się w nadmuchiwany hamak. To zaskakujące rozwiązanie ma posłużyć do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. 

W innowacyjnym projekcie scalającym modę z technologią, nie mogło zabraknąć przemyślanych ekologicznie rozwiązań. Kit Wan Studios postanowiło postawić na lokalne rynki, sięgając po produkty małych przedsiębiorców z Hongkongu. Wodoodporny projekt RANRA skupia się na recyclingu, wykorzystując materiały wycofane z użytku. Maium jest zbudowany z poliestru pochodzącego z recyklingu z ekologiczną powłoką o bionicznym wykończeniu. Jest ona wykonywana ręcznie w wzorcowniach producentów posiadających certyfikaty GRS3 i Oeko Tex-1004. W rezultacie Lenovo udowadnia, że nowoczesna technologia nie musi stać w opozycji do ekologii, a innowacyjne rozwiązania mogą stać się bazą dla zrównoważonej mody. 

“To coś więcej niż tylko niestandardowe, nowoczesne ubrania z tabletem Lenovo – to nowe możliwości dla współczesnego świata” – podsumowuje Emily Ketchen.

mat. sponsorowany

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES