noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
wyprzedaż napis sale na witrynie sklepowej

Kiedy letnia wyprzedaż w Reserved? Wiemy, kiedy LPP wystartuje z obniżkami

REKLAMA
noSlotData

Kiedy rozpoczną się letnie wyprzedaże 2024 w Reserved? To pytanie zadają sobie fani polskiej sieci, należącej do gdańskiej grupy LPP. Sprawdzamy, kiedy sklepy z portfolio spółki – Mohito, House, Sinsay, Cropp i Reserved – startują z sezonowymi obniżkami. 

Czerwiec zwiastuje nadejście letnich wyprzedaży. Do obniżek szykują się najpopularniejsze sieci odzieżowe, w tym Zara, Bershka, Monnari, 4F. Wśród nich nie zabranie oczywiście sklepów należących do spółki LPP – Reserved, Mohito, Sinsay, House i Cropp.

Przeczytaj również: Kiedy startuje letnia wyprzedaż w H&M? Znamy szczegóły!

Letnia wyprzedaż Reserved 2024

Sezonowe obniżki w Reserved rozpoczną się w czwartek 20 czerwca. Tego dnia możemy spodziewać się obniżek tysięcy produktów z kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej. Wyprzedaże w Reserved znajdziemy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Według nieoficjalnych informacji, łowcy promocji mogą liczyć na zakup przecenionych produktów Reserved już 19 czerwca. Wtedy bowiem sieć przeceni już swoje akcesoria i bieliznę oraz podukty z działu dziecięcego w salonach stacjonarnych.

Aby być na bieżąco z obniżkami w Reserved, warto pobrać aplikację mobilną oraz zapisać się do newslettera.

Wyprzedaż w Mohito, Sinsay, House, Cropp

Podobnie jak w Reserved, Grupa LPP rozpocznie letnie obniżki we wszystkich swoich markach odzieżowych. Tym samym start letnich wyprzedaży zaplanowany jest na 20 czerwca dla: Sinsay, Mohito, Cropp i House. Wyprzedaży szukajcie w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym.

Przeczytaj również: Letnia wyprzedaż w Mango już wkrótce. Sprawdź szczegóły

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES