noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Wyprzedaż w sklepie stacjonarnym, napis sale widoczny w witrynie

Letnia wyprzedaż w Mango już wkrótce. Sprawdź szczegóły

REKLAMA
noSlotData

Wraz z latem nadchodzą wyprzedaże w ulubionych sklepach. Mango, znana marka odzieżowa, również przygotowała dla swoich klientów specjalne oferty. Kiedy startuje z obniżkami?

Letnia wyprzedaż w Mango to doskonała okazja na uplowanie sezonowych trendów w obniżonych cenach. Hiszpańska sieć jako jedna z pierwszych wystartuje z sezonowymi obniżkami już w czerwcu. 

Przeczytaj również: Kiedy startuje letnia wyprzedaż w H&M? Znamy szczegóły!

Wyprzedaż Mango w sklepach stacjonarnych

Start letniej wyprzedaży w Mango zaplanowany jest na czwartek 20 czerwca 2024. Tego dnia ceny części produktów w sklepach stacjonarnych zostaną obniżone. 

Czego możemy spodziewać się na letniej wyprzedaży w Mango 2024? Obniżkom zostanie podana kolekcja damska, męska i dziecięca. Wśród damskich propozycji w obniżonych cenach znajdziemy letnie sukienki, garnitury, spódnice, spodnie, koszulki, t-shirty. Obniżki obejmą również akcesoria: torebki, buty, paski, portfele czy biżuterię.

Kiedy wyprzedaż Mango online?

20 czerwca ruszą również wyprzedaże Mango online. Produkty w niższych cenach znajdziemy w dedykowanej zakładce „Wyprzedaż”. Obniżki obejmą tysiące produktów, w tym ubrań i licznych akcesoriów.

Aby być na bieżąco z obniżkami, warto zapisać się do newslettera Mango, który poinformuje nas, kiedy rozpocznie się letnia wyprzedaż online.

Przeczytaj również: Wyprzedaż Zara 2024: Ubrania, które kupię jako stylistka

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES