noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Ubrania wiszące na wieszaku

Nadchodzące wydarzenia w modzie: sample sale i pop-up story znanych polskich marek

REKLAMA
noSlotData

Sprawdź nadchodzące wydarzenia w branży mody i już dziś zapisz je w swoim kalendarzu!

She is Sunday: Sample Sale

Kiedy: 7-8 czerwca 2024
Gdzie: Dynasy 4, Warszawa
Szczegóły: [LINK]

Marka She is Sunday zapowiedziała duże zmiany. Dotychczasowy butik marki przy ul. Dynasy 4 już wkrótce będzie zamknięty na stałe. W czasie oczekiwania na nową (tajemniczą wciąż) lokalizację, She is Sunday zaprasza na pożegnanie salonu i sample sale. W sprzedaży znajdą się bluzy, koszulki i inne projekty miłośniczek niedzieli i polskiej marki.

LeBrand: sample sale

Kiedy: 7-8 czerwca 2024
Gdzie: Mokotowska 26, Warszawa
Szczegóły: [LINK]

Polska marka LeBrand zaprasza na kolejne sample sale do swojego butiku przy ul. Mokotowskiej 26 (wejście od ul. Koszykowej). Będzie to okazja do nabycia unikatowych modeli sampli oraz ubrań z poprzednich kolekcji w atrakcyjnych cenach.

The Odder Side: pop-up store

Kiedy: czerwiec – sierpień 2024
Gdzie: Oleandrów, Warszawa

Znana i lubiana wśród kobiet marka The Odder Side właśnie ruszyła ze swoim pop-up storem w centrum Warszawy. Przy ul. Oleandrów swoje drzwi otworzyła letnia przestrzeń, która promuje najnowszą kolekcję Playa. Pop-up store The Odder Side w Warszawie możecie odwiedzać przez kolejne trzy miesiące.

Kolekcja Playa to prawdziwy ukłon w stronę lata. Na miejscu nie zabraknie stylowych propozycji marki Justyny Przygońskiej i Brygidy Handzelewicz-Wacławek, w tym uwielbianych letnich sukienek, przewiewnych setów, topów czy spódnic. Właścicielki TOS zapowiadają również ciekawą selekcję marek zewnętrznych.

Monday Artwork x OOPawelec: pop-up store

Kiedy: 1-29 czerwca 2024
Gdzie: Mokotowska 33, Warszawa

Monday Artwork to polska marka stworzona z myślą o kobietach pragnących budować bazę garderoby na lata. Wbrew pozorom, nie ma tu miejsca na nudę. Stworzone w duchu zrównoważonej mody projekty to kwintesencja ponadczasowej mody i zabawy fasonem. Podążając za ideą mody zrównoważonej, marka Monday Artwork zrezygnowała z tworzenia sezonowych kolekcji. W zamian za to regularnie poszerza swój asortyment o kolejne modele, które doskonale współgrają z pozostałymi częściami garderoby. Za modowym konceptem stoi Luiza Kubis, właścicielka popularnych warszawskich concept store’ów Lui. 

Od 1 do 29 czerwca możecie odwiedzić pop-up store marki Monday Artwork przy ul. Mokotowskiej 33 (Lui Store). Znajdziecie tam również specjalną selekcję okularów OOPawelec przygotowanych na tę okazję (w tym modele od domów mody Saint Laurent, Miu Miu, Bottega Venetta, czy Prada). Za zakupy powyżej 500 zł – torba gratis.

Przeczytaj również: Polacy coraz chętniej sięgają po używane produkty [raport]

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES