Lady Gaga rozkręca kosmetyczny biznes?

178
zdjęcie: Universal Music

Na start-upowym rynku pojawiła się kolejna nowość. Jak donoszą media, za jego założeniem stoi słynna amerykańska piosenkarka. 

Nowy start-up Lady Gagi ma nosić nazwę Haus Beauty. Jak donosi portal Recode: nie ma on jeszcze klientów, ale posiada już wsparcie w jednej z czołowych firm typu venture capital w Dolinie Krzemowej.

Lightspeed Venture Partners, bo o nich tutaj mowa, to firma, która dotychczas ma na swoim koncie inwestycje w takie start-upy jak Snap, Honest Company czy Stitch Fix. Warto wspomnieć, że firma Honest Company to marka założona przez aktorkę Jessicę Albę i równocześnie firma, która zarabia miliony. Teraz nadeszła pora na pomysł Stefanii Germanotty.

Odnośnie Haus Beauty wiadomo do tej pory tyle, że marka aktualnie jest na etapie tworzenia. Główną osobą odpowiedzialną za całe przedsięwzięcie ma być Ben Jones, niegdyś dyrektor Honest Company. Lady Gaga wymieniana jest wśród założycieli firmy.

Czy Gaga osiągnie na kosmetycznym biznesie taką fortunę, jak najmłodsza amerykańska milionerka Kylie Jenner? Aktualnie majątek 20-latki szacuje się na 900 milionów dolarów. Z niecierpliwością czekamy na efekty.

>>> Zobacz również: Kylie Jenner najmłodszą miliarderką według raportu “Forbesa”