noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Kendall Jenner na okładce Forbes

Kendall Jenner doceniona przez Forbesa. Czemu zawdzięcza swój sukces?

REKLAMA
noSlotData

Kendall Jenner była gwiazdą wielu modowych okładek, jednak na łamach magazynu “Forbes” pojawiła się po raz pierwszy. Swój sukces zawdzięcza autorskiej marce tequili 818, odnotowała niesamowity rozwój od chwili jej wprowadzenia na rynek w 2021 r.

Przeczytaj również: Od bielizny wyszczuplającej po środki czystości. Oto wszystkie biznesy rodziny Kardashian

Magazyn Forbes ogłosił coroczne zestawienie 30 Under 30, wyróżniające wpływowe osoby poniżej 30. roku życia ze świata biznesu, nauki, mediów czy polityki. W gronie tegorocznych liderów znalazła się Kendall Jenner, modelka i osobowość medialna, która została przedsiębiorczynią. 

W 2021 roku Jenner wprowadziła na rynek swoją markę tequili 818, w szybkim tempie zdobywając uznanie w branży. W ostatnich latach nastąpił wzrost liczby znanych marek alkoholi, ale niewielu odniosło taki sukces jak modelka. Forbes szacuje, że 28-letnia Kendall Jenner zarobiła w 2022 roku około 25 milionów dolarów.

dziękuję, dziękuję, dziękuję @forbes @forbesunder30 @drink818” – napisała w swoim najnowszym poście na Instagramie, chwaląc się okładką. 

Okładka wydaje się następstwem niedawnych działań Jenner, kiedy to wystąpiła na szczycie 30 Under 30 w Ohio. Wówczas modelka znalazła się w gronie głównych mówców, wraz z kilkoma innymi przedstawicielami przedsiębiorcami. Jak ujawnia w rozmowie z „Forbes”, Jenner dostrzega zwiększoną konkurencję na rynku tequili, ale traktuje to jako „zdrowie wyzwanie”. „To po prostu sprawi, że chcemy być lepsi” – wyznała.  

Rodzinna Kardashian-Jenner kolejny raz na okładce magazynu “Forbes”

To debiut Jenner na okładce Forbes i trzeci raz, kiedy przedstawicielka rodu Kardashian-Jenner pojawia się na łamach magazynu. Kim Kardashian pojawiła się na okładce tego prestiżowego tytułu w 2016 roku. Znalazła się wówczas w granie najlepiej zarabiających gwiazd, a „Forbes” utytułował ją „mobilną potentatką” za sukces jej gier online. Aplikacja przyniosła jej w 2016 roku 45 mi­lio­nów do­la­rów zy­sku, plasując Kardashiankę na 42. miejscu rankingu. 

Okładka z Kylie Jenner pojawiła się 2018 roku, kiedy ta osiągnęła 1 miliard dolarów zarobku na Kylie Cosmetics. Publikacja ta spowodowała szereg konrtowersji, ponieważ pojawiły się głosy, że młoda Jenner nie jest jeszcze miliarderką. Magazyn zarzucił jej kłamstwo i zawyżanie realnej wartości Kylie Cosmetics. 

Zdjęcie główne: Instagram @kendalljenner

Przeczytaj również: Kendall Jenner nową globalną ambasadorką L’oreal Paris

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES