INSIDE OF… Dlaczego warto pracować w Google Warsaw Campus

618
Campus Warsaw, Fot. Paweł Kowalik/ mat. prasowe Google

Otwarty w 2015 roku Google Warsaw Campus jest przestrzenią idealną dla start-upów, przekształcającą pomysły w działania – niezależnie od doświadczenia i możliwości właścicieli firm. To już kolejne centrum przedsiębiorczości pod patronatem Google po Londynie, Tel Awiwie, Madrycie, Seulu i São Paulo.

Celem założycieli Google Warsaw Campus jest zapewnienie początkującym przedsiębiorcom środków i kontaktów, niezbędnych do rozwijania biznesu. Sercem Campusu jest kawiarnia, miejsce, w którym przedsiębiorcy spotykają się z inwestorami, a inwestorzy z mentorami. To tu wszystko się zaczyna. Nieważne, czy potrzebujesz biurka raz na jakiś czas, na stałe, czy nawet niewielkiego miejsca dla swojego zespołu – misją Google Warsaw Campus jest zaspokojenie potrzeb zróżnicowanej grupy przedsiębiorców.

źródło: metrocafe.pl

Wynajmij sobie biurko

Jeśli pracujesz z domu lub masz swój zespół, z którym kreujesz swój pomysł, możesz świetnie odnaleźć się w przestrzeni Coworking Space. W przypadku przedsiębiorcy pracującego solo już za 2 tys. zł (+VAT), rocznie można wynająć sobie wolne biurko na 20- godzin tygodniowo. Wszyscy Ci, którzy chcą stałej przestrzeni do pracy mogą skorzystać z oferty planu miesięcznego: 750 zł +VAT z dostępem do pracy 24/7.

Eventy

Przestrzeń warsztatowa na Warsaw Campus rzadko kiedy świeci pustkami – praktycznie każdego dnia na Ząbkowskiej 27 dzieje się coś ciekawego. Spotkania dla ludzi ze świata biznesu, technologii, przedsiębiorczych kobiet, a nawet yogi— kalendarz wszystkich wydarzeń znajdziesz TUTAJ.

google-campus-warsaw-fot-pawel-kowalik-materialy-prasowe-googleAdres: Ząbkowska 27/31, 03-736 Warszawa

Autor: Gabriela Łaskowska