GGC Fash&Tech: jak sprzedawać modę online

200

W najbliższy czwartek (23 stycznia) o 10:00 w Google for Startups w Warszawie odbędzie się GGC Fash&Tech dotyczący sprzedaży online. Prelegentami będą: Tomasz Czarnecki (Local Heroes), Monika Warężak (Yuugen) i Bartłomiej German (Potis & Verso). FashionBiznes jest patronem medialnym wydarzenia.

23 stycznia w Google for Startups w Warszawie odbędzie się kolejne wydarzenie z serii GGC Fash&Tech, dotyczące sprzedaży online. Podczas mini konferencji organizowanej przez GeekGoesChic odbędą się 3 prelekcje, które pomogą podejmować właściwe decyzje w sprzedaży online. Prelegentami będą:

  • Bartłomiej German – Potis & Verso – wstęp do analityki sklepu przy pomocy Google Analytics i Yandex Metrica.
  • Monika Warężak – Yuugen – czy można być sustainable sprzedając modę? Rozwiązania i dane, które pomogą Ci podejmować najbardziej zrównoważone decyzje w sprzedaży.
  • Tomasz Czarnecki – Local Heroes – jak sprzedawać online będąc małą marką? Business case Local Heroes.

Organizowany przez GeekGoesChic i wspierany przez Google for Startups cykl GGC Fash&Tech poświęcony jest wykorzystaniu nowych technologii w biznesie modowym. Wydarzenie ma już 5 lat i od niemal samego początku organizowane jest przy współpracy medialnej z FashionBiznes.pl 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na jego stronie na Facebooku. Wstęp jest darmowy, jednak wymagana jest rejestracja.

GGC Fash&Tech: retail

23 stycznia 2020, 19:00-22:00

Google for Startups Campus
pl. Konesera 10, Warszawa

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/599128857496133/?active_tab=discussion

Link do formularza rejestracyjnego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrkp92ri36NofD20aqBHgh5UsDNc_NghdnAbeompnvCIHreQ/viewform