Oto firmy modowe, które poszukują obecnie najwięcej pracowników

2227
Zdjęcie: rawpixel.com

Szukasz pracy w modzie? Podczas gdy wiele osób odpoczywa na urlopach, branża mody nie śpi i wciąż szuka nowych talentów. Firmy czekają na zdolnych kandydatów, którzy są gotowi podbijać świat mody. Nie pozwól, by taka okazja Cię ominęła! Jakie firmy modowe poszukują obecnie najwięcej pracowników?

LPP szuka talentów

Liderem wśród pracodawców poszukujących nowych talentów jest polska firma LPP, która obecnie posiada około 70 aktualnych ofert pracy. Niezależnie od tego, jaki obszar w modzie interesuje Cię najbardziej, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

LPP jest polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, która od ponad 25 lat z sukcesem podbija rynek mody nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Firma tworzy 5 znanych marek odzieżowych – Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Swoje kolekcje prezentuje już w ponad 1700 salonach zlokalizowanych w przeszło 20 krajach Europy, Azji i Afryki, jak również w sklepach internetowych dostępnych w 11 krajach.

Sama firma piszę o sobie: „naszą największą siłą jest nasz zespół”. Dziś tworzy go ponad 25 tysięcy utalentowanych osób, które pracują w biurach i salonach sprzedaży. Jeśli masz pasję do mody i energię, by sięgać po więcej, koniecznie zapoznaj się z ofertami pracy w LPP. Kogo aktualnie poszukują?

Na wszystkich kreatywnych fanów mody czekają oferty pracy jako projektant, asystent projektanta, technolog odzieży, konstruktor, dekorator, projektant ekspozycji, a nawet grafik nadruków odzieżowych. Jeśli chcesz zasmakować świata mody możesz także zgłosić się na stanowisko modela technicznego, gdzie w godzinach pracy będziesz przymierzać ubrania. Czy to nie jest praca marzeń?

Dla bardziej ścisłych umysłów, które kochają modę czekają oferty na stanowisko głównego kupca mody, jego asystenta, data engineera, spedytora czy analityka systemów biznesowych. Nawet absolwenci architektury znajdą coś dla siebie. LPP poszukuje architekta, który miałby przeprowadzać analizę przestrzenną nowych lokalizacji salonów na rynkach zagranicznych oraz w Polsce, co wiąże się z podróżowaniem po świecie. Ciekawą ofertą jest także praca na stanowisku testera manualnego, która polega m.in. na przeprowadzaniu testów aplikacji webowych.

Praca w e-commerce i nie tylko, czyli Eobuwie.pl

Kolejną firmą, która dynamicznie powiększa swój zespół jest eobuwie.pl. Brand istniejemy na rynku ponad 20 lat, oferuje produkty najlepszych krajowych i zagranicznych marek. Swój asortyment nieustannie wzbogaca o kolejne ekskluzywne marki. Według raportu eCommerce Polska 2016 eobuwie.pl jest w top 10 najbardziej rozpoznawalnych marek eCommerce w Polsce. Dla potencjalnych kandydatów najważniejsze i najcenniejsze są jednak pozytywne opinie i wysokie ratingi w sieci.

>>> Sprawdź ofertę e-obuwie.pl <<<

Kogo poszukuje eobuwie.pl? W związku z rozwoju firmy także w sklepy stacjonarne, brand poszukuje kierowników, dyrektorów i doradców klienta do swoim salonów. Osoby znające więcej języków niż polski i angielski znajdą też specjalne oferty pracy w firmie, nie tylko w naszym kraju. Eobuwie.pl poszukuje obecnie pracownika administracji posługującego się językiem niemieckim, który miałby zasiadać w biurze we Frankfurcie. A może znasz język węgierski? Koniecznie aplikuj na stanowisko koordynatora ds. obsługi rynku węgierskiego. Dla wszystkich, którzy biegle mówią po hiszpańsku, czesku lub bułgarsku czeka atrakcyjna oferta specjalisty ds. obsługi klienta.

Kazar Group rekrutuje młodych zdolnych

Trzeci modowy gigant, który w sierpniu nie myśli o urlopach, a raczej o rekrutacji jest Kazar Groupfirma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku, w której to butach chodzą już miliony Polaków. Salony firmy zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Marka rozwija się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzone są już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Oprócz rekrutacji do salonów na sprzedawców, kierowników i managerów, Kazar poszerza swój dział kreatywny. Marzysz o projektowaniu butów i torebek? Aplikuj na stanowisko młodszego projektanta w dziale damskim. A może środowiska Adobe (Photoshop, Illustator, InDesign) jest Ci dobrze znane? Czeka na Ciebie oferta na asystetenta w dziale graficznym. Nawet prawnik kochający modę znajdzie pracę w Kazar Group. Firma poszukuje obecnie absolwentów prawa, którzy będą odpowiedzialni za zgodnośś działań spółki z obowiązującymi przepisami.

Zainteresowała Cię konkretna oferta? Czujesz, że będziesz właściwą osobą na właściwym miejscu? Nie zwlekaj, to może być Twoja szansa, aby już teraz zacząć swoją karierę w branży modowej.

Przeczytaj również: Pracuj w modzie za granicą! Oferty, które mogą Cię zainteresować