noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Eko-wydarzenia w branży mody: targi vintage i upcyclingowe warsztaty z marką 4F

REKLAMA
noSlotData

W związku z trwającym tygodniem mody zrównoważonej na FashionBiznes.pl, znaleźliśmy dla Was najciekawsze eko-wydarzenia w nadchodzących dniach. Sprawdźcie koniecznie!

4F Change Workshop “Nie wyrzucaj – naprawiaj, przerabiaj”

Kiedy: 27-29 kwietnia
Gdzie: Westfield Arkadia w Warszawie

W ramach Westfield Good Festival w Westfield Arkadia w Warszawie w dniach 27-29 kwietnia powstanie strefa 4F, w której klienci będą mieli możliwość stworzenia upcyclingowego projektu z ubrań z drugiego obiegu marki 4F.

Ideą wydarzenia jest uświadomienie klientów, że najbardziej ekologiczne materiały, to te które są już wyprodukowane. Przerabiając i naprawiając ubrania, dbamy o planetę – oszczędzamy wodę, konieczną do ich produkcji, zmniejszamy ilość zanieczyszczeń, które dostają się do środowiska i wytwarzamy mniej odpadów.

Więcej szczegółów: [link]

Lokalna wyprzedaż “W szafie się nie mieści” na States of Mind Festiwal

Kiedy: 29 – 30 kwietnia
Gdzie: Hala Cracovia w Krakowie

Weź udział w pierwszej edycji lokalnej wyprzedaży szafowo-garażowej “W szafie się nie mieści!”. Podczas targów States of Mind Festiwal + Najedzeni Fest powstanie specjalna strefa, gdzie będzie możliwość sprzedania lub wymiany rzeczy, których już nie kochacie tak kiedyś.

Więcej szczegółów: [link]

VINTAGE DAY w KINIE LUNA

Kiedy: 6 maja
Gdzie: Kino Luna, Warszawa

Weź udział w wiosenno-letniej edycji Targów Mody Vintage w Kinie Luna. Będzie wiele skarbów vintage, którymi dzielić się będą nasi wyselekcjonowani wystawcy z całej Polski. Wszystko niezmiennie w atmosferze kina lat 60-tych czyli Kino Luna.

Targi Mody Vintage to okazja dla wszystkich pasjonatów mody vintage do zdobycia ciekawych i wyszukanych ubrań dodatków oraz butów. Rzeczy nowe i używane, zawsze oryginalne i wyjątkowe.

Więcej szczegółów: [link]

VINTAGE & VINYL PIKNIK w ELEMENTACH

Kiedy: 21 maja
Gdzie: Elementy, Krakowskie Przedmieście 5, Warszawa

Weź udział w wiosennej edycji VINTAGE & VINYL PIKNIK w Elementach, który będzie najlepszą okazją aby kupić Vinyle oraz niepowtarzane ubrania wykonane w ponadczasowym desingu od najciekawszych wystawców i kolekcjonerów z całej Polski.

Za organizację wydarzenia odpowiedzialne są kolektywy Koty Vintage Yard SALE oraz WINYL MARKET – bardzo dobrze znane z organizacji najciekawszych wydarzeń vintage na terenie całego kraju. Tym razem Łączą siły by stworzyć jedno z ciekawszych wydarzeń vintage wiosennego sezonu w niepowtarzalnym miejscu jakim są Elementy – wskrzeszając historię tego niezwykłego miejsca położonego na Krakowskim Przedmieściu.

Więcej szczegółów: [link]

Przeczytaj również: Jak zarobić na rzeczach vintage? “Najmniej zarabia się na rzeczach od marek produkujących na skalę masową”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES