Czy fashion week przenosi się z Łodzi do Katowic? Nazwiska mówią same za siebie

541

4 dni niezapomnianych wrażeń – tak w skrócie można opisać to wydarzenie. Na wybiegu pojawią się m.in. projekty Tomasza Ossolińskiego czy Natashy Pavluchenko, a także wielu innych docenionych projektantów, tworzących nieszablonową modę.

XIX-wieczna Fabryka Porcelany to miejsce, które dostało nowe życie. 5 lat temu w ruinach dokonana została rewitalizacja, a dziś jest to jedno z najciekawszych miejsc OFFowych na Śląsku. Czy można zatem wymarzyć sobie lepszą lokalizację na Katowicki Fashion Week niż w spektakularnych, ceglanych wnętrzach?

KTW Fashion Week zapowiada się naprawdę imponująco – na wybiegu swoje kolekcje zaprezentują, m.in. Paprocki&Brzozowski, MMC, Natasha Pavluchenko, Tomasz Ossoliński, Bizuu, 303 Avenue, Just Paul, Lidia Kalita, Marlu, Laurelle, PILAWSKI, Thecadess i wielu innych. Reżyserem pokazów będzie Waldek Szymkowiak, współpracujący m.in. z Versace czy Bottega Veneta.

Jednak oprócz tradycyjnych pokazów, wydarzenie zostanie wzbogacone o wykłady i debaty z “Wysokimi Obcasami” oraz portalem WEDDING.PL. Wieczory pokazowe poprowadzą m.in. Karolina Szostak oraz Mateusz Hładki, wśród potwierdzonych gośći specjalnych są Jessica Mercedes i Jessica Ziółek.

Patrząc na całokształt wydarzenia – można śmiało powiedzieć, że moda podbije Śląsk w wielkim stylu. Projektanci znani i ci trochę mniej znani, wybitni goście oraz przepiękne wnętrza – to gwarancja dobrej, modowej zabawy.

Zapraszamy do Fabryki Porcelany już w ten weekend 10-12 listopada. Więcej szczegółów TUTAJ.

Rzecznikiem prasowym wydarzenia jest Anna Puślecka.